Prosječni dohodak na ovom otoku je 2.5 milijuna dolara
Najbogatija adresa, odnosno poštanski broj u Americi mali je i ekskluzivni otočić, Fisher Island, nešto manje od pet kilometara udaljen od Miamija. Otok je naseljen elitom - tamo žive biznismeni, sportaši, supermodeli, odvjetnici... Na otok se može doći helikopterom ili brodom i pravi je raj za najveće svjetske bogataše.
Prosječan prihod na otoku je 2015. godine bio nevjerojatnih 2.5 milijuna dolara, piše Bloomberg, što je za čak milijun više od drugoplasirane Silicijske doline.
Na Fisher Islandu se nalazi 218 kućanstava, a tamo živi 467 ljudi. Zanimljivo je da je na otočiću, veličine 315 kvadratnih kilometara svaki dan radi oko 500 ljudi. Naime, broj usluga koje se pružaju na otoku prilično je šokantan.
Otok ima osam restorana uključujući i nekoliko vrhunskih steak restorana, potom ogroman golf teren, teren za promatranje ptica, 18 teniskih terena od koji su nekih isti kao wimbledonski travnjak, dok su ostali identični kao i tereni na Roland Garrosu. Otok ima privatnu plažu dugačku skoro dva kilometra, koja je cijela nasuta pijeskom, koji je dovezen sa Bermuda. Svako jutro radnici poravnavaju pijesak i tako svako jutro iznova izgleda kao da je tek prvi put posut. No, navodno je među stanarima otoka najpopularniji ogromni javni spa.
Što se tiče ostalih svakodnevnih stvari koje su bitne za život, otok ima banku, poštu, dućan i privatnu školu, koja je opremljena s teretanama, košarkaškim terenima i ostalim sportskim terenima. Na otoku je i hitna pomoć, ali nema apoteku, fast-foodova i sličnih uslužnih djelatnosti koje se mogu vidjeti u gradu.
Na otoku žive ljudi iz pedesetak zemalja, a Fisher Island sve do 1906. godine nije ni bio otok. Nekad je to bio dom samo jedne obitelji - obitelji Vanderbilt, a 1906. godine vlasti u Miamiju su, kako bi rasteretili promet kroz luku, iskopale kanal i odvojile taj dio od grada Miamija. Vlasnik otoka neko je vrijeme bio Dana Dorsey, prvi milijunaš crnac iz Južne Floride.
Otok je zatim prodan 1919. godine 'kralju nekretnina' Carlu Fisheru. Godinu dana kasnije Fisher je otok dao Williamu Vanderbiltu II, u zamjenu za veliki brod i deset dolara. Dogovor je to o kojem kruži legenda da ni jedan ni drugi nisu bili trijezni kada su dogovarali tu zamjenu.
Vanderbilti su bili vlasnici otoka idućih dvadeset godina i u tom su periodu sagradili nekoliko velikih kuća na otoku, pistu za avione i slično. Nakon Vanderbiltove smrti 1944. godine vlasništvo nad otokom se mijenjalo nekoliko puta, a od 1987. godine vlasnik otoka je Fisher Island Club.