Juncker ignorirao Kolindu i pričao na mobitel usred press konferencije
Pojavili su se pred novinarima tvrdeći da su stari prijatelji i opisujući vremena "stare slave" kad su oboje radili na pristupanju Hrvatske u članstvo Europske unije. Sada su se prvi put sreli na novim pozicijama: Jean-Claude Juncker ne više kao premijer Luksemburga, nego predsjednik Europske komisije, a Kolinda Grabar-Kitarović ne više kao ministrica vanjskih poslova nego kao predsjednica Republike Hrvatske.
No, kad mu je usred press konferencije zazvonio mobitel, Juncker je hladno svoju staru prijateljicu ignorirao pred kamerama i javio se na poziv.
Predsjednica je nastavila govoriti, a Juncker je mrmljao u mobitel, te u jednom trenutku viknuo: Halo!?
Cijeli tekst o neuobičajenom ponašanju, kao i neugodnom pitanju predsjednici o tome izbjegava li platiti porez donosi Večernji list i možete ga pročitati OVDJE.
-
DRAMA U ATLANTIKULov na moru: Ruski ratni brodovi štite tanker koji bježi pred Amerikancima
-
JEZIVA ZIMA 1929.Led je ubijao ribu i stoku, ni krvnik nije mogao do Zagreba na smaknuće
-
'DUGO MRAČNO DOBA'Doba jeftine nafte je završilo! Američki način života promijenio se 1973.
-
UBIJA SIGNALEAmeričko tajno oružje: Ovo je nevidljivi lovac koji je "ugasio" Madura
-
UPOZORENJE POVJESNIČARKEOrwellova 1984. više nije fikcija: Ovako Trump vidi svijet i tko je gazda gdje