Propast malih stranaka: Ostaju samo HDZ i SDP?
Do prije nekoliko mjeseci činilo se da je građanima Hrvatske dosta i SPD-a i HDZ-a, te sa su spremni za neku treću opciju.
No izgleda da je ta popularnost 'trećih' opcija bila prolazna, jer će i nakon predstojećih izbora Lijepa naša, izgleda, ostati podijeljena na dva velika tabora, dok će manje stranke pokušavati pokupiti mrvice.
U novom broju Expressa pročitajte zašto je Hrvatska jedna od rijetkih tranzicijskih zemalja u kojima se na vlasti smjenjuju samo dvije opcije, te je li jedan čovjek dovoljan za izborni uspjeh.
Tko će činiti novu koaliciju ljevice, te na koji način dvije najveće stranke 'forsiraju' birače da se opredijele za jednu od njih? I, na kraju hoće li im to upaliti, ili još jednom brojni revoltirani građani jednostavno neće izaći na izbore?
-
NASER ORIĆTko je Naser Orić? Vučić je govorio da je Srbima u Srebrenici vadio oči
-
FELJTON: SRĐAN MLAĐANHrvatski monstrum broj 1: Ubio troje do 21. godine, a u zatvoru imao listu za odstrel
-
NISKraj za Srbiju! Susjedi doživjeli energetski kolaps
-
SVJEDOK IZRUČENJASlobin posljednji let: 'Tražio me cigaretu, rekao sam mu da nije više glavni'
-
DOLAZI U HRVATSKUHtjeli su mu zabraniti nastup u pulskoj Areni, a nije Thompson. Sjećate li se što je bilo?