'ZET-ovci, prijavite ako uočite neprimjerenu Bandićevu sliku'
Vozači zagrebačkih tramvaja i autobusa zamoljeni su da prijave ako na stajalištima primijete neprimjerenu fotografiju gradonačelnika Milana Bandića. Na interni komunikacijski sustav navodno su dobili poruku sljedećeg sadržaja:
"Centar moli vozače da ako primijete na stajalištima neprimjerenu sliku gradonačelnika Bandića javite u centar, hvala."
Za komentar ove poruke upitali smo ZET u kojem kažu kako su upoznati sa situacijom i dodaju:
"ZET kontinuirano ima praksu informiranja resornih službi o svim događajima ili drugim pojavama koje utječu na propisane standarde prometa i prateće infrastrukture. Interni se komunikacijski kanal uobičajeno koristi za dojave svih vrsta nepravilnosti na koridorima, čime se osigurava koordinirano operativno djelovanje potrebnih ekipa", rekao je glasnogovornik ZET-a Tomislav Jurić.
-
'PLANINSKE LISICE'Bugojanska skupina: Upali su naoružani u Jugoslaviju, njih 19, lovila ih kompletna JNA
-
CROATIA - WHITE EAGLESKrvavi derbiji Hrvata i Srba u Torontu: 'Flašom po glavi, 25 šavova!'
-
ZONA SMRTIZelene čizme: Najveća zagonetka Everesta. Tijelo teži 200 kilograma
-
ATENTAT U NARODNOJ SKUPŠTINI'Tebe sam tražio', vikao je Puniša Račić. Ovim metkom upucao je Stjepana Radića