Požar gasili u fići
Ovo je fićo dobrovoljnog vatrogasnog društva Kučiće, iz sela u zaleđu Omiša
Vatrogasci su na terenu pokazali su da ih unatoč tomu što nemaju dovoljno ljudi, vozila i sredstava ništa ne može spriječiti u gašenju najvećih požara, kao što je bio ovaj oko Splita.
Dobrovoljno vatrogasno društvo Kučiće, iz sela u zaleđu Omiša, osnovano još 1987. godine. Njegovi članovi u svom voznom parku i danas koriste fiću.
Fotografija njihovog fiće na terenu podijeljena je na Twitteru i treba napomenuti kako se vatrogasci uglavnom voze u starim vozilima, kupljenima čak i davnih sedamdesetih.
Možda vas zanima
-
ISTRAGA O VIKEND SNAJPERISTIMASvjedok Sarajevo-safarija za Der Spiegel: Metak 50 tisuća €, a čahura trofej
-
IMA IH DVIJE TISUĆEKoliko zarađuju Hrvati u Dubaiju? Kao u Kolindinoj priči, i po osam tisuća €
-
OBAVJEŠTAJNI RATNoćni poziv na farsiju: 'Ovdje Mossad. Čujete li me? Znamo sve o vama. Na crnoj ste listi'
-
POGLAVNIKOVI DVORIDokumenti Pavelićeve arhitekture zla: Kapelica, pa soba za vino i za kupus
-
KAKO IRAN SPRJEČAVA TRANZITTajna Hormuškog tjesnaca: Što je 'elektronička magla' koja paralizira tankere?