Ekonomix
43359 prikaza

Sjećate se inflacije? Juga je tonula brže od Venezuele

Komentari 11 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sk330116 23:43 05.Rujan 2018.

    To je bilo strašno, još i danas se hrvati iseljavaju zbog te inflacije mozga.

  • Perun 09:25 06.Rujan 2018.

    Početak kraja je bio uzimanje "jeftinih" kredita iz inozemstva. Umjesto financiranja iz vlastite akumulacije financiranje iz zapadnjačkih kredita je bio trojanski konj koji je uništio Jugoslaviju. Krediti su također tada bili uzimani kako bi se proširila industrijska proizvodnja jer se ... prikaži još! planiralo izači na tržište zapadne europe sa kvalitetnim proizvodima. Međutim tada se zatvara pod utjecajem zapadnjačkog protekcionizma ta opcija i ostaju sa krediti i kamate sa njima.

  • Visibaba 22:25 05.Rujan 2018.

    Koja je ovo hrpetina laži i propagande, to je strašno. Zašto niste spomenuli da je Jugoslavija bankrotirala 1983. godine? Članak vam je bajka kao i Čarobnjak iz Oza

    • Avatar Tamara Rogic
      pravafreundin 07:54 06.Rujan 2018.

      bankrotirala ili ne, cinjenica je da nikad nije bilo vise sirotinje ovdje nego sad

    • crazy.dictator 09:12 06.Rujan 2018.

      pak zato ste vi tu da iznesete istinu. ovi svoju a vi svoju :-)

    • Visibaba 09:17 06.Rujan 2018.

      Itekako je bilo sirotinje, više nego danas. Ali niti je bilo interneta, portala, foruma i društvenih mreža da se o tome javno govori, niti se zapravo smjelo govoriti, jer ako si govorio onda si bio smatran državnim i narodnim neprijateljem ... prikaži još! koji govori protiv narodne vlasti i samoupravnog socijalizma koji podriva državu. A tome je slijedilo šikaniranje kakvo današnje generacije ne mogu niti zamisliti.

    • Avatar Tamara Rogic
      pravafreundin 10:55 06.Rujan 2018.

      sigurno, zato se danas hrvati masovno iseljavaju i za par godina nece nas biti ni 3 miliona. Ja sam zivjela u bivsoj Jugi, nemam ja 20 godina pa da pricam sad napamet ili kao sto mi je netko rekao, ali ... prikaži još! ovo danas je uzas jedan kad imas posao koji mozes preko noci izgubiti, kad si potplacen za svoj rad i kad ti radi neplacenog racuna od 100 kuna mogu uzeti cijelu imovinu, o zdravstvenom da ne pricam. Toga nije bilo NIKAD. Jer jedno je sirotinja a jedno kad te otjeraju iz drzave jer ovdje doslovno

    • crazy.dictator 13:46 09.Rujan 2018.

      siromasnih je uvjek bilo ali tada se je moglo izuzetno rijetko vidjeti nekog da kopa po kontejnerima (uglavnom rome). sloboda govora je bila ogranicena, moglo se je zbog glupog vica zavrsiti u corki to je tocno ali ne mjenjate Hrvatsku ... prikaži još! sa Madarskom i ono sto je dosta bitno NIJE se moglo dogoditi da radite mjesecima bez place. nazalost pravafreundin@ je u pravu, nije onda bilo dobro nego smo mi uspjeli od loseg napraviti gore

    • Avatar Tamara Rogic
      pravafreundin 08:35 10.Rujan 2018.

      meni je zao sto je ovako ispalo jer i ja sam glasala za ocijepljnje Hrvatske od Jugoslavije i bila sam u ratu u znam sto se dogadjalo, i tim mi je jos gore gledati kako nasa Hrvatska odumire jer su ... prikaži još! je preuzeli lopovi i muljatori

    • crazy.dictator 11:08 12.Rujan 2018.

      zalosna istina

  • emmica23 08:58 06.Rujan 2018.

    Dosta toga stoji,DECKI TO JE PROSLOST od toga se ne zivi daj te informacije o TRENUTNOM STANJU, dajte obidjite kontejnere i one koji kopaju po njima u 21 stoljecu! Vjerujem da to nesmijete, ili dajte inf. Koliko je teta colinda ... prikaži još! potrosila nasih novceka ? TETA STUDIRA U DU??????

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.