Top News
37856 prikaza

Tri fotke i tri izjave koje najbolje opisuju Kolindin vikend

Komentari 6 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • prexton 23:24 16.Prosinac 2019.

    pa normalno , rekla je još prije 4 godine da možemo biti bolji od svicarske . Čemu sad ovo čuđenje i nevjerica . Sve ide po planu

  • gagabul 11:10 17.Prosinac 2019.

    nije mi jasno da ministar zdravstva nemoze prepoznati bolest pa da se nesto poduzme da se zenu spasi....

  • Avatar maks20022
    maks20022 18:01 07.Ožujak 2020.

    Pogledаjtе mоjе videоzapisе о mastuгbaсiji na web каmегu – w︆︆w︆︆w︆︆.︆︆f︆︆ck69︆︆.︆︆site

  • Avatar octopus
    octopus 10:14 17.Prosinac 2019.

    "Moj prethodnik imao je tri puta više savjetnika"...Dušo, ne znam koliko ti imaš savjetnika, ali budi sigurna da oni rade protiv tebe, ili su toliko nesposobni da im niti guljenje krumpira ne bi išlo. Vodaju je okolo na skupove sa ... prikaži još! pripremljenim razdraganim poklonicima, a nevješto skrivaju da je žena na rubu živčanog sloma i pod nekim čudnim tabletama, jer ovako ne bi frfljala gluposti ni da je malo više cugnula....

  • BESTpartizan 09:30 17.Prosinac 2019.

    haha ako dobije ponovno izbore do 2024 biti cemo kao afganistan haha

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.