Life
69012 prikaza

4 mračna misterija Antarktike koje istraživači taje

Komentari 5 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BESTpartizan 17:10 17.Svibanj 2019.

    gluposti

  • PallMall 13:31 07.Lipanj 2018.

    @Mrzimglupenovinare ...ja mrzim glupe komentare. I ljude.

  • SlavonskiKulen 11:21 21.Travanj 2017.

    Zanima me samo jesu li tvoji pretci imale prste u proganjanju Kopernika i ostalih "krivovjernika" zbog njihovih " suludih" teorija....tvoj komentar i previse govori o tvom 'kapacitetu' ajd se molim te prebaci na teme crveni i crni i tamo prodavaj ... prikaži još! svoju pamet a ovakve teme ostavi ipak upucenijima....a wikipedija kao izvor je savrsena za neznalice kao ti....molim te mi reci gdje je onda nestalo skoro 100 nacistickih podmornica(u to doba tehnoloski najnaprednijih) ....a da pise u Wikipediji! Sorry

  • Castor3 10:16 19.Travanj 2017.

    Zaista se nadam da ce jednog dana oni sto pisu ovakve lazne i imbecilne postove poceti zato i placati glavom...

  • Mrzimglupenovinare 00:09 19.Travanj 2017.

    Martina Japce, *** nacisti i SS službeno ne postoje od kraja drugog svjetskog rata, a to je bilo 1945. to je bar lako provjerit, imaš wikipediju, ali ne, tebi je i to teško.. pravo novinarstvo u ovoj zemlji više ne postoji!!!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.