Top News
10575 prikaza

"Ako je Katarina na Jakova, rasturit će Harvard"

Komentari 15 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Coolman 20:04 22.Svibanj 2019.

    Da, na Harvard se mogu upisati samo najbolji. Visoki rezultat na testu je uvjet, ali nije dovoljan. Potrebne su i dobre preporuke i financijska podrška.

  • makan1210tahi 15:24 22.Svibanj 2019.

    ak je na tatu mogla bi natući i 100kg, ak je on bio toliki lumen šteta što trati vrijeme kučanskim poslovima umjesto da radi u nekom institutu ili it firmi

    • makan1210tahi 09:37 24.Svibanj 2019.

      ada, nikad nije kasno za neki start ap, ko zna možda se sjeti neke genijalne ideje dok pere suđe

    • makan1210tahi 20:19 20.Lipanj 2019.

      Ada: dok perem suđe koncentriram se na postupak, ali mi u međuvremenu padaju razne ideje koje da mi se da zajebavati promocijom i marketingom , bi mogle donjeti neku lovu, a nisu ćak ni toliko komplicirane a potrošio sam vrijeme ... prikaži još! na njihov razvoj jer meni trebaju a za druge me boli ku..c

    • makan1210tahi 21:30 29.Lipanj 2019.

      ada; rekli su da je to normalno s obzirom na okružje

  • bubica111 04:40 23.Svibanj 2019.

    Svima na Harvardu se već tresu gaće od straha,,,gotovi su ,,,rasturaljka

  • Avatar Irgimonsa
    Irgimonsa 01:53 23.Svibanj 2019.

    Znaš li gdje mogu naći ženu za jednu noć? Idite na > > > www.Sexcoss.Com

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.