Top News
16162 prikaza

Ameri su htjeli uništiti Sovjete - Jugu nisu smjeli

Komentari 9 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BESTpartizan 21:51 25.Travanj 2019.

    johnson nije mogao jugoslaviji ništa,nije napao ni sssr

  • vjaceslav 13:40 18.Kolovoz 2018.

    samo su hrvati koji su je i stvorili mogli i jesu uništili jugoslaviju.

  • Avatar Ingrinna
    Ingrinna 00:09 17.Kolovoz 2018.

    Dobrodošli na najbolju stranicu sex dating ==> Sexydrom.com

  • Avatar Gzim Beljulji
    Chiaseed 00:01 17.Kolovoz 2018.

    Zašto je ratni zločinac Tito trošio silne milijarde za podzemna skloništa, preorao je cijeli otok Vis i Nacionalni park Paklenicu. Bojao se druga Staljina kojega je prevario i zajebao mali milijun puta. Tito je bio grande mafiozo i jedan od ... prikaži još! najvećih masovnih ubojica. Svejedno su ga ljudi obožavali i pjevali mu pjesmice.

    • Perun 10:48 27.Kolovoz 2018.

      Ne kenjaj majmunarije neuki patuljče.

    • Perun 13:55 27.Kolovoz 2018.

      Pojedeš ti moju karu majmune trapavi.

    • Perun 15:57 27.Kolovoz 2018.

      Da Plenković zna da si kanibal poslao bi te na Javu nazad tvojoj obitelji da se sa tobom pogoste. Ili zatvorio u Vrapče.

    • Perun 08:52 28.Kolovoz 2018.

      Nit sam dijete niti sam glup a još manje fašist koji doobrava klanje djece po logorima. Za razliku od pavijana poput tebe.

    • Perun 09:33 28.Kolovoz 2018.

      Ne sumnjam. Vi gnjidoliki fašistički crvi volite to raditi po uzoru na svoje ideologe germanske nacističke barbare. Sve dok ne dobijete po njonji. Onda plaćete kao curice i bježite kroz šumu.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.