Top News
34351 prikaza

Ana Bučević: Tajni život trenerice bogatih Hrvatica

Komentari 3 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mado
    Mado 14:09 19.Kolovoz 2019.

    Ana Bućević mi se ne sviđa zbog toga jer se vucara po Srbiji, takvi ljudi su za mene prekriženi, međutim potpuno je točna njena izjava "Tko svaki dan učinite nešto korisno za sebe trebati će mu sve manje doze tableta". ... prikaži još! To nije nikakvo nadriliječništvo nego istina, a pravo nadriliječništvo promoviraju gatare koje možete gledati svakodnevno na svim TV kanalima i nitko ne reagira.

    • Marta 01:00 21.Travanj 2022.

      Medo , moram priznati da me fascinira kod Vas taj spoj inteligencije i osveštenosti da pored osude novina ipak prepoznate istinu u Aninim rečima i neviđene gluposti i banalnosti da nekog ne volite jer boravi određeno vreme u Srbiji .. ... prikaži još! Zašto,zašto ? Pozdrav iz Srbije

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.