Znanost
25277 prikaza

Čudotvorni lijek za rak - otrov koji vas može ubiti brže od karcinoma

Komentari 3 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Falseflag 16:28 15.Studeni 2017.

    Farmakomafija...

  • Nina 17:55 15.Studeni 2017.

    Svako ljeto smo tamanili marelice ko ludi, koštice se sušile na suncu i kad je opleteš kamenom na pločniku, ma milina. Po ovoj gore konstataciji, mi smo medicinsko čudo. Na dan smo sprašili koštice od par kila marelica koje smo ... prikaži još! pojeli. Nas petero klinaca, godinama, svako vražije ljeto. Ne kužim ja ovo.

  • Kruno 11:38 16.Studeni 2017.

    aldehida ima i u skoro svim kozmetičkim pripravcima, pa gle čuda - nitko ne priča o tome. Parabena isto tako. Benzoata i nitrata kao konzervansa.. O čemu mi pričamo, nitko neće umrit ako pojede prah od breskvinih koštica. BTW cijanida ... prikaži još!a ima i u bademima ..

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.