Life
47831 prikaza

Srpska stjuardesa preživjela pad aviona s 10.000 metara

Komentari 13 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • alphazulu99 11:02 27.Siječanj 2019.

    Nije mi jasno cemu ove lazi oko pada JAT-ovog aviona. Cudim se kako niste napisali da su grozne ustase postavile bombu u avion. Ako niste znali taj avion je srusila PZO tadasnje Cehoslovacke. U zraku je u isto vrijeme bio ... prikaži još! avion u kojem je bio Breznjev. Doslo je do nesporazuma i Cehoslovacka PZO je srusila avion. Kako se ne bi pokvarili dobri odnosi sa Rusima i Cesima proglasili su to terorizmom, a narod je po obicaju progutao pricu, kao sto je guta i danas.

    • Avatar azrael
      azrael 22:42 27.Siječanj 2019.

      to je samo verzija događaja u koji ti vjeruješ.

    • alphazulu99 23:06 27.Siječanj 2019.

      Negdje sam vidio snimke olupine aviona. Na snimkama se vide ostecenja od eksplozije koja je dolazila sa vanjske strane. Naravno, ne moras u to vjerovati. Vjeruj i dalje u ono sto su ti servirali. Mozda je bolje manje znati, bolje ... prikaži još! se osjecas i mislis kako si dobro informiran.

    • Avatar azrael
      azrael 23:14 27.Siječanj 2019.

      ne mislim ja da sam dobro informiran, a mislum da ni ti nisi bolje ali si izabrao verziju koja ti se sviđa.

    • alphazulu99 23:41 27.Siječanj 2019.

      Kada neka teroristicka organizacija postavi bombu u neki avion, oni to objave. Koja bi bila svrha takvog cina? Da je bila bomba u avionu, u jugoslaviji bi graktali o tome godinama.

    • Avatar azrael
      azrael 00:11 28.Siječanj 2019.

      komunizma već odavno nema, kao ni jugoslavije, ni čehoslovačke, ni sssr-a pa samim tim nema ni razloga da se objavi istina i neko bi je već objavio da je to istina što ti tvrdiš.

    • alphazulu99 06:30 28.Siječanj 2019.

      Komunizam je prisutan na nasim prostorima. Trenutno se vodi 2. svjetski rat. I danas je popularno osudjivati hrvatsku emigraciju kao sto je to bilo u vrijeme pada ovog zrakoplova.

    • Avatar azrael
      azrael 07:04 28.Siječanj 2019.

      opet samo tvoj subjektivni stav. nemoj izjednačavati hrvatsku emigraciju i ustašku emigracije, a komunizam ne postoji, postoje samo lopovske komunjare koje su se nakon propasti komunizma zbog vlastitih interesa preko noći preobrazili u samozvane desničare, nacionaliste, vjernike, domoljube...itd.

    • alphazulu99 15:46 15.Travanj 2019.

      Nisu se oni u nista preobrazili. Bili su i ostali lopovi.

  • BESTpartizan 21:58 26.Siječanj 2019.

    to su podmetnuli tada emigracija iz njemačke ,terorizam

  • CLIFF 18:09 26.Siječanj 2019.

    Da, gos'n kačkavalj59 je u pravu! Vesna nije bila Srpkinja nego Crnogorka!

  • kačkavalj59 15:05 26.Siječanj 2019.

    Vesna Vulović djevojačko Vujović nije srpkinje nego CRNOGORKA i rođena je sestra Dragana Vujović bivši igrač FK Budućnosti iz Podgorice

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.