Life
13965 prikaza

Bili su gladni, danas su raj, a mi se možemo sramiti

Komentari 6 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mojgolubic 11:59 27.Travanj 2019.

    Mojim sunarodnjacima očito treba ponoviti, cijela priča temelji na osnovnim vrlinama; povjerenju, suradnji, jednakosti, poštovanju i obrazovanju. I za kraj poruka svima kod nas, a posebno za naše političare i gospodarstvenike, naročito za tzv. tajkune, ova rečenica: "u Finskoj se ... prikaži još!e godišnje javno objavljuju popisi oko 10.000 onih koji su zaradili najviše, kao i porezi koje su pritom platili." Svaka čast Fincima!

  • romarida 06:52 28.Travanj 2019.

    Ovog procjenitelja drzavne imovine RH postaviti na celo Finske vlade......a Sanadera da im kupuje tj uvozi banane, dok krompirasa cobanceta postsvitl da vodio sektor poljoprivrede.... a ostojica da kupuje pa preprodaje poljoprivredna zemljišta....a šeksica da uvodi pravne norme kako za ... prikaži još! gratis lapiti stan u Helsinkiju.... za 5 godina bi ta jebena Finska prošišala Hrvatsku.!!!

  • BESTpartizan 21:08 27.Travanj 2019.

    socijajlna drzava klima uzasna hrana uzasna.

  • stjepko17 17:06 27.Travanj 2019.

    Pa i mi se mozemo pohvaliti nekim stvarima, kao npr, Hrvatska nije Finska, ili Hrvatska je sve ono sto Finska nije ili mi imamo HDZ a finci nemaju , aha a sto sada

  • Talvi 13:53 27.Travanj 2019.

    "Tom zemljom 60 godina vladala je Švedska, još jedno stoljeće potom Rusija." Fali vam nula. Plus - povijesna novelistica je zapravo autorica/književnica koja piše povijesne romane, ne novele. A ni oko onih akademika koji se spominju u tekstu nisam sigurna ... prikaži još! da nisu slučajno tek sveučilišno obrazovani i krivo prevedeni s engleskog.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.