Top News
8060 prikaza

Članovi su dobri samo kad plaćaju članarinu partiji

Komentari 27 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kranjec 18:35 03.Kolovoz 2020.

    Davor Bernardić preuzeo odgovornost i podnio ostavku, jer je i glavni krivac.

  • Rvat 00:18 27.Srpanj 2020.

    Ovi iz Sjeverne Koreje nam tolliko trebaju bas kao i sljedeci potres.

  • BESTpartizan 17:52 20.Srpanj 2020.

    sdp se mora promijeniti od vrhado dna očistit stari kadar

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 09:19 24.Srpanj 2020.

      Tako je, i moraju osuditi SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni. Jel tako?

    • BESTpartizan 10:41 24.Srpanj 2020.

      đubre di si mislio si nakon oluje 'i ahmiće?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:05 24.Srpanj 2020.

      bestZločinac, napiši ponovo ali da se razumije poenta.

    • BESTpartizan 18:27 24.Srpanj 2020.

      kazem da si dobio dobro redaljka dvojica na tebi ,,osudujes li fićfirićuuzločine u ahmicima osuđujes li zločine u lori

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:57 24.Srpanj 2020.

      bestZločinac, n a u č i s e p i s a t i, pa onda napiši razumljivo, inteligentno. Nemoj po jugoslavenski pisati. Ponovi.

    • BESTpartizan 21:12 24.Srpanj 2020.

      hahahahahaha luzeru uči se da ti je ovo unija europska euroslavija

    • BESTpartizan 21:13 24.Srpanj 2020.

      bitka za odzak isprasili smo ustase haha poraz boli ipeče

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:48 24.Srpanj 2020.

      bestZločinac, ti si se borio u Odžaku?

    • BESTpartizan 22:14 24.Srpanj 2020.

      jesam

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:51 24.Srpanj 2020.

      bestZločinac, ne znam za tu "bitku" u kojoj si se ti "borio". Čekaj da pitam tvoju mamu jel to istina?

    • BESTpartizan 10:06 25.Srpanj 2020.

      pitali su tvoju jna vojnici, da li te bujanec troši još?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:16 25.Srpanj 2020.

      bestZlolinac, morao sam pričekati da tvoja mama proguta proteine i bjelančevine da bi mogla pričati. Kaže da lupetaš gluposti, kaže "on se borio?, pa on se boji igrati video igrice , provodi vrijeme u svojoj sobici, sam". Pitam ju imaš ... prikaži još! li prijatelja, kaže "tko bi se družio s njim kad ima takve stavove o zločincima?"

    • BESTpartizan 11:19 25.Srpanj 2020.

      smradu ja sam partizan a ti sipapak igraj se s deckom hasanbgeovicem , reves li za dom spremni fašistu, boli li te guza,,,, moji prijatelji bi te do austrije gonili, fifice zacepi vise

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:40 25.Srpanj 2020.

      bestZločinac, pa to sam i napisao, bestZlolinac tako da se zna tko je tebi idol. Tvoji "prijatelji" mogu doći zajedno sa tvojim dečkom na adresu u srcu HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI, daj im moju sliku, nadimak i neka kažu ... prikaži još! da su došli jer ih je poslao "bestZločinac" kako bi me "tjerali". Ti slobodno promatraj sa strane kako sa lakoćom rješavam tvoje "prijatelje" jer ti nemaš hrabrosti doći pred mene i napasti me "internet ratniče" u slobodnom prevodu "komunistička pičko".

    • BESTpartizan 21:18 25.Srpanj 2020.

      moji ljudi kazu dasi i obicni papak koji nema veze s hrvatskom haha smiju ti se pičkice tvoj dom je bosna i nesram i se svoje domovine trece ne bimogao ni meni ninjima mi smo partizani ... pićkice s tobom ... prikaži još!m ne zeli ni vlastita rodbina imat posla jer si glup i ruzan,,,, ustašo smiri hormone ti si PAPAK lijepo komentirat ne znas pa lijepo balavce izgasi profil i di seigrat s bujanecom ozada haha retardu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 01:13 26.Srpanj 2020.

      bestZločinac, nemoj se blamirati lažima, lagati možeš samo sebe. Evo tvoja mama kaže da ti nemaš nikakvih prijatelja, nitko ne želi imati stobom doticaja zbog tvojeg glupog veličanja zločinaca, zločina i zločinačke ideologije. Samo ti nastavi sjediti u svojoj sobici ... prikaži još! i budi "internet ratnik". Možeš se slobodno nazivati partizanom (u prevodu sa jugoslavenskog na HRVATSKI zločincem) jer čega se pametan stidi time se budala ponosi. POZDRAV HRVATSKOJ DOMOVINI iz srca HRVATSKE DALMACIJE.

    • BESTpartizan 11:16 26.Srpanj 2020.

      tvopja mama kaze dasi rwtard i da voli jna vojnike di ti jedečko domazet lošo haha,, pusi ga.. nabijem te mrš

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:18 26.Srpanj 2020.

      bestZločinac, tvoj jadni,jugoslavenski način pisanja i pokušaja vrijeđanja zato jer ti je netko rekao istinu je tipično, nemoćno skretanje pažnje od istine o zločinima koje su počinili komunistički zločinci partizani po nalogu komunističkog zločinca tite u ime zločinačke komunističke ideologije ... prikaži još!e u vrijeme drugog svjetskog rata i za vrijeme postojanja zločinačke tvorevine jugoslavije.

    • BESTpartizan 18:16 26.Srpanj 2020.

      opet lupetas ustašo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:38 26.Srpanj 2020.

      bestZločinac, iznošenje istine, činjenica i znanstvenih dokaza nije lupetanje. Nisam ustaša, ja sam osoba koja osuđuje SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni. Ako imaš i malo mozga to bi do sata shvatio i isto ... prikaži još! tako bi osudio SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni jer je to jedino ispravno i ljudski. Sve ostalo je laž i dvoličnost.

    • BESTpartizan 22:18 26.Srpanj 2020.

      ti si glupan

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:21 26.Srpanj 2020.

      bestZločinac, zašto? Zbog istine, zato što istina vrijeđa tvoje osjećaje, zato jer veličaš one koje ne treba veličati jer su zločinci, zato jer osuđujem SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni, zato jer ti ne ... prikaži još! osuđuješ SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:04 27.Srpanj 2020.

      bestZločinac, nemaš odgovor?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.