Life
172118 prikaza

Dokazali: Ova namirnica hrani i uzrokuje rak u tijelu!

Komentari 6 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • jojo03 05:05 19.Rujan 2017.

    Vlada rh uzrokuje rak

  • nelson 09:50 19.Rujan 2017.

    ne vjerujem da šećer hrani rak

  • mExpress 14:51 19.Rujan 2017.

    O ovakvim primjerima nedovoljno dobrog označavanje bit će riječi na konferenciji u Dubrovniku 29.9.2017, gdje će se za glukozu ponudij jedinstveni broj oznake S=96.084 096 [B] i nitko neće moći reći da nešto nije razumio ili shvatio (B je 'boscovich', ... prikaži još! nova jedinica za vrstu tvari)!

  • robertdavid20 16:52 19.Rujan 2017.

    trebate zajam s niskom kamatnom stopom, a zatim nas kontaktirajte putem: robertdavidfinancialcompany@gmail.com

  • Zdenko4792 12:00 19.Rujan 2017.

    Dobio sam rak testisa u ratu. Uzrok: jeo sam samo "mesne doručke". Nismo se skidali pa nisam primijetio tumor dok nije bio velik i imao metastazu. Nisam htio operaciju i kemoterapiju jer su svi umrli na taj način za koje ... prikaži još! sam ja znao s tim rakom. Izliječio sam se dijetom bez životinjskih bjelančevina, niti mlijeka ni mliječnih proizvoda, od svega toga tumor je rastao. Također mi se čini da je crna kava i žestoki alkohol na tumor djelovalo "razjarujuće". Stalno sam se klistirao da se očistim.

    • Zorro 22:03 20.Rujan 2017.

      Bok Zdenko..imenjace. zanima me tema ali oprosti nisam te sve razumio. kad kazes: kava i žestoki alkohol na tumor djelovalo "razjarujuće", to si htio reci da je to pogodovalo da tumor raste ili da se smanji? isto tako ne razumijem ... prikaži još! znacenje rijeci "klistirao"...ako bi bio tako ljubazan da to razjasnis. unaprijed puno hvala. Zdenko

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.