Top News
5434 prikaza

Drugi mandat HDZ-a bi mogao biti još gori, još opasniji...

Komentari 5 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • salaso 12:54 15.Lipanj 2020.

    "Vlast koja se često mijenja ne stigne se pokvariti."Tomislave kod nas novoizabrana vlast od 4 godine vlasti... 3 godine ruši i miče stare kadrove iz prošlog mandata...tako da nema vremena niti za narod..niti za izborna obećanja..a tek ako ne daj ... prikaži još!j bože dodju ovi novopečeni političari estradnjaci,...pa dok se oni nakradu..pa dok se isvadjaju i podijele.....hrvatima je bolje zadržati stare kaste koje njima upravljaju..nego dovesti nove....skuplje će ih koštat...jednom već vidjeno...

  • weddranur 18:50 01.Srpanj 2020.

    Tomek, pošto članak?

  • BESTpartizan 10:32 18.Lipanj 2020.

    hdz cedobiti kraj mandata 5 7

  • xesegaa 14:24 15.Lipanj 2020.

    Najbolji honorarni rad od kuće kod kuće. U posljednjem mjesecu sam primio plaću od 27583 dolara laganim radom na mrEži od kuće. Ja sam student i radim honorarno posao od kuće i ostvarujem više prihoda. Lako radim svakodnevno 2 do ... prikaži još! 3 sata dnevno u slobodno vrijeme. ako i vi želite zaraditi ovaj ogromni novac onda dođite i budite dio nas. Više pogledajte ovdje ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ cutt.ly/NyvKMnJ

  • xesegaa 14:23 15.Lipanj 2020.

    Najbolji honorarni rad od kuće kod kuće. U posljednjem mjesecu sam primio plaću od 27583 dolara laganim radom na mrEži od kuće. Ja sam student i radim honorarno posao od kuće i ostvarujem više prihoda. Lako radim svakodnevno 2 do ... prikaži još! 3 sata dnevno u slobodno vrijeme. ako i vi želite zaraditi ovaj ogromni novac onda dođite i budite dio nas. Više pogledajte ovdje ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ cutt.ly/NyvKMnJ

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.