Life
162577 prikaza

Fra Sotona i najgori ustaški koljači

Komentari 11 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Neven 07:06 24.Travanj 2017.

    Jasenovac ne mozete negirat.... Prebilovce, nemozete negirat,... Mozda vasi djedovi to nisu radili ali se uputi u istoriju, tamo djecje lubanje leze i nisu same pale... prihvati ne negiraj i zivimo dqalje....

    • Avatar Prom Jedan
      Prom_Jedan 12:46 21.Travanj 2018.

      Naravno da je bilo zločina... to je bio dio naše povijesti... koja je duuuga i krvava. Malo krvava za nas malo krvava za druge.... Jedino ne sviđa kako prešućujete prvi judenfrei grad u Europi. ***

    • danijela 09:18 14.Travanj 2022.

      Slažem se! Učinimo to svi sa svih strana i živimo dalje...

  • Dragan 17:55 22.Travanj 2017.

    Jasno mi je da postoje zvijeri u ljudskom obliku. Spodobe nedostojne naziva "čovjek" ono što mi nije jasno da moralne nakaze koje relativiziraju ove zločine vode republiku Hrvatsku. I nije mi jasno da su voljom većine građana došli na vlast.

    • nerminius 21:38 22.Travanj 2017.

      Nemoj previše osuđivati "moralne nakaze".... Ti ljudi ne mogu ni u mašti zamiskiti kako izgleda ubijanje maljem ili klanje, oni to gledaju više kroz ideološku prizmu...... Misliš da je nama u Hrvatskoj krasno, barem onima koji su normalni, gledati kako ... prikaži još! se na Jasenovcu uz imena svirepo ubijenih koči ploča s natpisom "za dom spremni"?! Osim toga, previše ste skloni kritiziranju, a sami imate u Srbiji četničke derneke poput onog ravnogorskog s ikonama rehabilitiranih ratnih zločinaca......

    • nerminius 08:24 23.Travanj 2017.

      Zumberak, je li tebe netko nešto pitao? Odakle ti pravo da mi spominješ mamu? Tko te uopće povlačio za jezik? Ja nisam Srbin po nacionalnosti, a da i jesam to je tada moja svojina, ne tvoja. Kome ti prijetiš? Misliš ... prikaži još! da se netko boji takvih kao ti, je li? Pazi šta laješ drugome, naletit ćeš nekome negdje bio Srbin ili Hrvat, pa će ti vrag biti kriv.

    • Avatar Robert Wronsky
      Wronsky 10:12 23.Travanj 2017.

      tebi nije puno toga jasno..

    • Perun 16:04 03.Svibanj 2018.

      NIsu večinom volje građana Hrvatske već bosanaca i hercegovaca koji imaju dvojna državljanstva i prava glasa. Pravi Hrvati preziru ove ustašoidne gnjide i mrzitelje svoga Slavenskoga roda.

  • planetx 21:48 23.Travanj 2017.

    Istinu nitko neće da čuje izgleda..

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.