Life
27631 prikaza

Hitlerov časnik: "Povraća mi se od Pavelića"

Komentari 8 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • imedvedo 19:22 10.Rujan 2018.

    Hitlerovom fasištičmom časniku se povraćalo radi blagog odnosa Pavelića prema komunistima i šumskim razbojnicima a ne radi izmišljenog njegovog zločina.

  • vjaceslav 10:32 10.Rujan 2018.

    kada je bilo tako, a, bože moj, nema razloga sumnjati u iskaz nacističkog generala, kako se desilo da pavelić nije osuđeni ratni zločinac niti je za njime ikada izdana međunarodna tjeralica? štoviše, nema ga na ni jednom spisku najvećih zločinaca, ... prikaži još! a tito, njegov ljuti protivnik, na svima je?

  • jluci82 04:25 10.Rujan 2018.

    Svakoj civiliziranoj osobi sa imalo zdrave pameti se povraća od Pavelića.

  • crazy.dictator 13:39 09.Rujan 2018.

    svatko tko povede narod a kad zagusti zbrise je govno pa tak i antisa

    • nelson 22:57 09.Rujan 2018.

      zločinac

    • jluci82 04:33 10.Rujan 2018.

      Nikuda nije on poveo svoj narod.Prepustiti na milost i nemilost zlatnu Dalmaciju Talijanima za milijun Srba i 700000 muslimana u Bosni može samo političar koji ne vidi dalje od svog nosa.

    • crazy.dictator 11:12 12.Rujan 2018.

      SVOJ narod je svakako poveo, nisam rekao da je poveo sve Hrvate. upoznao sam covjeka koj je bio casnik u pavelicevom tjelesnom zdrugu (sada je odavno pokojan). nisam od njega cuo nijednu lijepu rijec za antisu. imao je izreku za ... prikaži još! njega:"poceo je zlatom pisati ali je govnom potpisao"

  • ruzinavi-brod 15:33 09.Rujan 2018.

    slizavanje katoličke crkve sa nacistima izaziva povraćanje također.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.