Top News
6196 prikaza

"Idiot" je u Hrvatskoj slogan, a ne uvreda

Komentari 6 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • stifkempeu 08:50 17.Veljača 2020.

w­ww­.­Ba­do­o­.­red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

• PatriciaFulmer 09:24 08.Veljača 2020.

Počnite zarađivati od kuće. To sam najviše financijski nagrađivao. U četvrtak, dobio sam sjajnu Lamborghini Sian, nakon što sam prošloG mjeseca zaradio 41,539 dolara. Zapravo sam počeo prije tri mjeseca i gotovo odmah zarađivao barem 160 dolara na sat. Siguran ... prikaži još! sam da ćete dobiti najbolji rezultat. posjetite ovu stranicu ovdje. ........>>>>>> w­­w­­w.c­­a­­s­­h­­f­­l­­o­­w­7­7.c­­o­m

• PatriciaFulmer 09:22 08.Veljača 2020.

Počnite zarađivati od kuće. To sam najviše financijski nagrađivao. U četvrtak, dobio sam sjajnu Lamborghini Sian, nakon što sam prošlog mjeseca zaradio 41,539 dolara. Zapravo sam počeo prije tri mjeseca i gotovo odmah zarađivao barem 160 dolara na sat. Siguran ... prikaži još! sam da ćete dobiti najbolji rezultat. posjetite ovu stranicu ovdje. ........>>>>>> w­­w­­w.c­­a­­s­­h­­f­­l­­o­­w­7­7.c­­o­m

• cvat 07:22 08.Veljača 2020.

0va ie dobra?ako ja kažem uzmite kolce i ubite parazite ono čorka a mislio sam na buhe

• harmankardon 02:57 08.Veljača 2020.

ova budaletina 2 sa desna ima glas kao kum iz filma a i je njegove sorte....pljuc!

• Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.