Top News
32868 prikaza

Todorić: "Mislio sam da ću se pokriti s milijardom eura"

Komentari 6 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • crazy.dictator 12:35 31.Srpanj 2017.

    "gazda"je skoro u pravu. zabil je reci da bumo ga MI pokrili sa milijardu eurica. to je vec sredil njegov frend plenky sa drustvom

  • dovla123 11:36 31.Srpanj 2017.

    Neznam koliko će dugo ova ništarija, koja je Hrvatsku skoro potopila,šetati slobodan kao neki spasitelj.Cijelu bi ja obitelj zaposlio na pomoćnim poslovima u konzumu da konačno shvate kako ljudi žive pod njihovom feudokapitalističkom čizmom.

    • crazy.dictator 12:39 31.Srpanj 2017.

      covjek je samo iskoristil ono kaj su mu"domoljubi"(svih boja) nudili na tanjuru a to je bila i zelja svekolikog pucanstva (izaslog na uzbore) jer je takav model upravljanja drzavom zdusno podrzavao

  • cio 12:08 31.Srpanj 2017.

    U Zadru,ima stup sramote ti bi na njemu trebao visiti skupa s svojim sinovima koji bize u Austriju,Svino pohlepna!

  • Avatar una1
    una1 12:49 31.Srpanj 2017.

    E Todoriću, Ramljak sada misli umjesto tebe :- ))) Tako sam i ja mislila pokriti novom karticom staru i zglajzala totalno :- ))) Samo kod mene su u pitanju nekoliko tisuća kunića.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.