Kultura
13671 prikaza

Jergović: Zašto je Ivo Andrić pobjegao iz Zagreba?

Komentari 5 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mrljo 12:36 01.Siječanj 2023.

    pa dajte ljudi,jel ovaj lik ikad napisao tekst da ne spominje Beograd, neke nepoznate likove iz Srbije(prevodiovce,novinare,pisce) ne znam Žike Saviće ili Save Žikiće, bubam,za koje niko nije čuo.I sve to da se preko hr novina dovori Beogradu, da i ... prikaži još! tamo ušičari koju kolumnu.Jedini lik iz RH koji tako operira je notorni Goran Šarić.Ne čitam njegove kolumne samo zbog toga , ali vidim i da godine uzimaju svojem bar ono dok sam ga čitao.Zarezi gdje ne trabaju ići,nesuvisli zaključci sl.

  • iskra 03:50 23.Lipanj 2023.

    Odličan tekst

  • bakke2000 01:18 05.Siječanj 2023.

    Ivo Andrić je bio jugoslovenski pisac, a vas dvoje ste brainwashed klerozombiji. Svako žrtva svog klerofašizma. Tugaživa... Ja toliko drugovi :)

  • Aska 21:45 17.Studeni 2022.

    Ivo Andrić je srpski pisac. Ivo srpski misli i posmatra srpskim očima. U romanima Omer paša Latas i Na Drini ćuprija na najlepši način su opisane sudbine pravoslavnih Srba u stranim, inovernim neprijateljskim monarhijama koje su okupirale srpsku zemlju.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.