Top News
38639 prikaza

Kolinda ispaljuje zbog tračeva i sprema seriju tužbi

Komentari 8 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kvasac40
    kvasac40 10:05 12.Travanj 2019.

    Samo kopira svog duhovnog vođu Tita....

  • BESTpartizan 09:50 12.Travanj 2019.

    sada zeli privići lijeve glasače a 2015 je privukla 90 posto desnih glasača haha

  • listovača 06:32 12.Travanj 2019.

    Sve polako sjeda na svoje mjesto.Najprije joj partija donese zakon koji je u rangu staljinizma po slobodi govora a do tada je šutjela i "trpila".Zakon je donešen i ona više neće dozvoliti da se o njoj negativno piše.Sasvim normalno u ... prikaži još! jednopartiskoj državi.Jednoumlje je sada ustavna kategorija.Ovo mi je najjače:tužit ću sve medije koji će loše pisati o meni!.Dakle gospodo novinari prije velikog slova trkom na Pantovčak po papir koji će te samo prepisati.Nećete morati raditi a lovu će te dobiti.

  • IGOR051 15:32 11.Travanj 2019.

    Ne pišite o garderobi , mršavljenju, itd sve vas bum tužila

  • lill 13:17 11.Travanj 2019.

    KGK nije bila moj kandidat za predsjednicu, nije ni sad. S druge strane, sve to što su joj novinari učinili - maltretirali ju, vrijeđali je stvarno jadno i patetično. Nisam sigurna jesam li za bilo kog drugog pročitala toliko omalovažavanja ... prikaži još!a i toliko uvreda. Mislim da je s tužbama trebala krenuti puno ranije.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.