Top News
18179 prikaza

Kolindini "Jugoslaveni": Gdje se kriju?

Komentari 7 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • damir_pacek 20:52 17.Siječanj 2017.

    Bravo za tekst! Kad smo već kod mesara...kao klinac sam pored kuće imao mesnicu i trgovinu. Poslovođe su se međusobno natjecali koji će imati bolji auto...u tom crnom socijalizmu! A što se admirala Loše tiče, u Ratnu školu JNA priman ... prikaži još! je samo najbolji i najperspektivniji kadar...a sada sve tvrde Rvatine i antikomunisti. S time da je to samo vrh sante. Visokopozicionirani drugovi samo su na vrijeme partijske knjižice zamijenili iskaznicama HDZ-a.

  • Jugoivo 10:30 18.Siječanj 2017.

    "Ja domovinu imam, tek u srcu je nosim...". Opredjeljeni sam Jugoslaven, nepomodni! Uživao sve blagodati socijalizma.("režima", hi,hi,hi!). "Ruža prljetna" mi je bila profesorica, onda mnogo poštovana od nas studenata. Nisam bio u Partiji, sada bih petokraku na čelo prikopčao.

  • stevo33 11:55 23.Siječanj 2017.

    e eto vidis u Jugoslaviji bilo bolje. za jedne je za druge nije. Jos malo pace i oni koji misle da im nije bilo dorbro u Jugoslaviji da vide da U Jugi bila kakva takva je bolje nego sto oni misle

  • ujocedu 20:18 17.Siječanj 2017.

    Pa što Borise ne pišeš o tome kako neki i jesu ugnjetavani od te tvoje ljubljene SFRJ, a mi onako znamo da su članovi SK izvršili i pretvorbu i privatizaciju

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.