Ekonomix
14450 prikaza

Kriptovalutom kupio auto. Da nije sad bi imao 70 milijuna dolara

Komentari 2 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MANDRAK 07:42 21.Svibanj 2021.

    A zašto sam ja među onima koji su pokradeni putem nekih ulagačkig aplikacija?Što nisam ja mogao dobiti svaki mjesec nešto od uloženog?Zbog jako pametnog lopova koji hvata budale poput mene.Ovo nije za nas male ljude ovo je za one koji ... prikaži još! neznaju šta bi sa novcem pa izmišljaju.Prodavači magle...Zašto bi ja imao kad mogu imati da NEMAM..Ne nasjedajte na ovo jer završit čete kao i ja..prvo te navuče,isplati onda čeka i vozdra lova.Moj mail je u uredništvu koga zanima kako,što slobodno me kontaktira

  • imlin 21:13 20.Svibanj 2021.

    Ako je prodao nešto kriptovalute, zasigurno mu je ostalo još preko 100 milijuna

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.