Top News
63977 prikaza

Krvava srpsko-hrvatska bitka, koja se nikad nije dogodila

Komentari 8 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vjaceslav 18:14 26.Prosinac 2018.

    neka tako i ostane

    • BESTpartizan 22:20 26.Prosinac 2018.

      rat je dogovoren

    • vjaceslav 10:36 27.Prosinac 2018.

      tako je, rat je dogovoren pa i egzodus srba iz hrvatske. u knin smo ušli bez opaljenog metka!

    • BESTpartizan 11:26 27.Prosinac 2018.

      rat u bosni prodaja vukovara

    • vjaceslav 11:50 27.Prosinac 2018.

      ne znam za bosnu, ali za hercegovinu znam jer sam cijelo vrijeme rata bio tamo u sklopu brigade, taktičke grupe, mt bojne, pa opet brigade and so on. tako smo nakon kratke topničke pripreme u napuštenu "srpsku autonomnu oblast tasovčići" ... prikaži još! ušli bez opaljenog metka!

    • Avatar azrael
      azrael 17:43 27.Prosinac 2018.

      mnogi hrvatski "branitelji" misle da su tako brzo "pobjedili" jer su bili tako jaki i superiorni i da bi za par dana ušli u beograd da ih nisu "zaustavili amerikanci".

    • vjaceslav 19:09 27.Prosinac 2018.

      azrael, to se odnosilo na banja luku, a ne na beograd. inače, za sao tasovčiće smo bili spremni žrtvovati nekih deset-dvanaest ljudi, ali sve je prošlo s par ranjenih od spomena nevrijedne minobacačke vatre. srpski napad vebeerovima, a nakon što ... prikaži još! smo ušetali u prebilovce i izbili na veliki i mali zojmir, nanio je štete samo kućama u klepcima.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.