Top News
19138 prikaza

Ljudi iz laba u Wuhanu znaju najviše o porijeklu korone

Komentari 5 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BESTpartizan 18:38 03.Lipanj 2021.

    zašto bi kina to uradila ?to je djelo donalda trumpa i CIA

    • Slavac 18:49 04.Lipanj 2021.

      Blizu si. Samo nije Trump, već dr. Fauci, koji je laboratoriju u Wuhanu dao 600.000 dolara za testiranje tzv "gain of function" virusa šišmiša. "Gain of function" je sposobnost virusa da s jedne vrste prijeđe na drugu, odnosno na čovjeka. ... prikaži još! Zašto bi Kina to radila? Zašto biseri znanstvenici uopće rade svakakve ovakve stvari? Čačkaju genetski po virusima i onda naprave ovakvo sranje. Za odgovor na konkretno pitanje morat ćeš pitati Komunističku Partiju Kine. Ili dr. Faucija.

    • BESTpartizan 09:58 05.Lipanj 2021.

      nemoj mi reć, šišmiš ne prenosi virus jer zivi u špiljama kreće se noću, mozda je to djelo donalda trumpa koje mu su nasi drugovi z kine trn u oku, za to pitanje ja vec imam odgovor donald trump i CIA

    • Slavac 13:48 24.Lipanj 2021.

      Ponavljam, nije Trump već dr. Fauci. Čovjek je u kameru priznao. Financirao je Wuhanski laboratorij sa 600.000 dolara za istraživanje gain of function ovog virusa.

    • BESTpartizan 18:19 24.Lipanj 2021.

      haha još jedna glupost trumpovog fana

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.