Znanost
2552 prikaza

Možete je mrziti, ali Greta govori istinu i samo istinu

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar izvidnik1
    izvidnik1 09:02 28.Rujan 2019.

    Ja Greticu ne mrzim ali ju žalim. Nije joj lako željeti toliko biti u centru pažnje i osjećati toliku ljutnju jer ju jedan obični predsjednik SAD-a ignorira a mi svi smo joj oteli dijetinstvo i sad se jadna mora ići ... prikaži još! liječiti. Strašno. Šaljem ti Greta pozdrave i potporu kako bi se što prije izliječila.

    • crazy.dictator 15:11 29.Rujan 2019.

      jadno je da ste toliko neinformirani ali bude to kad ćojek vise vremena provede oko škole nego u njoj :-)

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:13 07.Listopad 2019.

      Kako sam neinformiran a baš sam završio i višu školu u roku bez davanja mita. Toliko sam informiran da znam kakvu terapiju treba uzimati Gretica kako bi što prije postala normalna osoba i kako bi uvidjela istinu a ne nametnutu ... prikaži još! ideologiju. I tebi bi bilo dobro koristiti tu terapiju jer ništa ti ne vrijedi što sve učiš na pamet, "bubaš" a ne sa rezumjevanjem tako da ti znanje ostane u glavi. Ne trebaš hodati kroz svijet glup. Greta ima izgovor, bolesna je. Koji je tvoj?

  • BESTpartizan 20:56 27.Rujan 2019.

    tko je mrzi?pa samo desničari koji su zatucani

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.