Ekonomix
9632 prikaza

Bili su gori od nas - danas im svima rastu plaće i mirovine

Komentari 3 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vjeko68 15:58 23.Listopad 2018.

    Moja iskustva, ... 1987 sam bio gost kod jedne obitelji u Pragu, kontaktirao s mnogima i ukupno proveo 10 dana CZ-u (Brno, Bratislava, Prag) 90% sugovornika je izrazilo zelju dokopati se zapada i zavidjeli su nam na "zapadnom nacinu zivota". ... prikaži još!. U njihovim ocima je Juga bila zapad. Putovali smo automobilom i na carini smo svrstavani medju zapadne zemlje, istok je imao posebnu traku. Kao sto rekoh ovo su moja iskustva i kontakt "iz prve ruke" Pozdrav svim ljudima dobre volje.

  • Lucie 12:11 22.Listopad 2018.

    Molim navedite objektivne podatke koje dokazuju da je Češka (Čehoslovačka) ikada bila gora od Jugoslavije. Molim prestanite širiti bajke.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.