Life
32648 prikaza

Najtajnije oružje JNA - bio je vojnički grah

Komentari 5 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Srećko Tikvenjak
    sting 15:50 01.Svibanj 2017.

    laprdaju gluposti....usput mnogima je vojska i policija bila druga familija jer nisu imali kuda...!

    • bruno1 19:26 01.Svibanj 2017.

      Potpuno imate pravo jer mi je jedan podoficir po dolasku iz Zagreba iz vojne škole rekao da je izbor bio ili za popa ili vojnika.

  • bruno1 19:23 01.Svibanj 2017.

    Služio sam vojni rok 1968 na 1970 cijelo vrijeme u Beogradu na Topčideru u teh. službi i kad proćitam ovo što su napisale tzv. poznate osobe jednostavno ih moram demantirati jer su isti s obzirom na svoju struku u vojsci ... prikaži još! prolazili bolje od ostalih vojnika u što sam se uvjerio. Pa mnogi su u vojsci prvi puta imali 3 obroka dnevno pa mnogi iskazi ne drže vodu jer mnogi s ogorćenjem govore o hrani koju su konzumirali. Pogotovo gosp. koji je služio u Gardijskoj brigadi a ne puku na Dedinju.

  • zgbzoran 11:06 03.Svibanj 2017.

    hahaha, koji grozan članak sa hrpom poluistina i laži. nisam bio pobornik jna i mislio sam da se svijet ruši kada sam morao ići, ali ovo što je gore napisano nema veze sa mozgom. Naravno, danas sam prvi koji je ... prikaži još! za to da se uvede vojni rok za sve

  • Avatar Mumija0001
    Mumija0001 12:35 03.Svibanj 2017.

    Ovaj članak gore,kao da je Bujanec pisao. Od prvog do poslednjeg slova same gluposti.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.