Top News
11980 prikaza

Naših 72 sata na Lezbosu, otoku prokletih koje nitko neće

Komentari 66 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vidigal 08:45 19.Ožujak 2020.

    talibane u talibanske( muslimanske) drzave deportirati. U Europi vec imamo previse briga zbog korone

  • penzic 22:11 18.Ožujak 2020.

    Nešto je naglo prestao pritisak na našu granicu. Da li ćemo coronu svrstati u vojne ili policijske obrambene snage? Da se mene pita organizirao bi masovna putovanja Talijana u zemlje sjeverne Afrike.

  • BESTpartizan 19:57 16.Ožujak 2020.

    zao mi je izbjeglica ovo je sve maslo unije.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:03 18.Ožujak 2020.

      bestZločinac, lažeš da ti je žao. Dvolični i osobe sa dvostrukim mjerilima žale samo one koji slijede istu ideologiju a to si ti.

    • BESTpartizan 18:26 18.Ožujak 2020.

      ustašo zaudaraš opet goli otok ukucaj i di tamo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:45 18.Ožujak 2020.

      bestZločinac, nema Zločinca tite, nema Zločinačke tvorevine juge, nema više Zločinaca partizana. Gloi otok će biti otvoren za tvoje istomišljenike.

    • BESTpartizan 21:31 18.Ožujak 2020.

      nem zločinca paveliča i za dom sprem i goli otok gledaj još malo i u karantenu ces ujo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 08:16 19.Ožujak 2020.

      bestZločinac, ja nisam ustaša, ne veličam pavelićevu zločinačku politiku niti išta od toga. Tvoja pretpostavka da sam ustaša bazira se na tome što sam Hrvat i što govorim istinu o Zločincu titi, Zločinačkoj tvorevini jugi i Zločincima partizanima.

    • BESTpartizan 10:09 19.Ožujak 2020.

      tio nije bilo zločinac sjedi dolje i revi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 17:51 19.Ožujak 2020.

      bestZločinac, tito Zločinac sa velikim slovom Z, komunizam, Zločinačka ideologija, partizani Zločinci i izvršitelji zločina po nalogu Zločinca tite i po direktivi komunističke zločinačke ideologije po kojoj je stvorena Zločinačka tvorevina jugoslavija. I da, nema ih više.

    • BESTpartizan 20:16 19.Ožujak 2020.

      smece zacepi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 07:40 20.Ožujak 2020.

      bestZločinac, natjeraj me, dođi na adresu koju sam ri dao. Pokaži koliko si jak i opasan licem u lice. Hahahahaha, čmeljo

    • BESTpartizan 09:46 20.Ožujak 2020.

      balavce dosadan si di se igrat s legoi kockicama pičice mala

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:32 20.Ožujak 2020.

      bestZločinac, samo ti dođi i natjeraj ovog "balavca"da šuti. Imaš adresu mjesta sastanka i dođi. Samo da se ne zaboravi, nema više Zločinca tite, nema Zločinačke jugoslavije, nema Zločinaca partizana. Ti se samo možeš pijeniti tako dvoličan i ovako kao ... prikaži još! "internet ratnik".

    • BESTpartizan 19:07 20.Ožujak 2020.

      ma heroj intenert ratnik obrisi dupe balavce i idi na wc

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:45 21.Ožujak 2020.

      bestZločinac, tito Zločinac mrtav, nema ga više. Hvala ti Bože. jugoslavija Zločinačka tvorevina raspala se, nema je više. Hvala ti Bože. Plači i kmeči internet ratniče.

    • BESTpartizan 17:49 21.Ožujak 2020.

      haha ustašo zločinac je krepao eno ga u madrudu boli li te guza?imas koronu sigirno haha kmeci i revi ustašo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:32 21.Ožujak 2020.

      bestZločinac, da umro je jedan zločinac i sahranjen je u Madridu ali umro je i drugi Zločinac a pokopan je u beogradu na dedinju. Nema ih više. Hvala ti Bože.

    • BESTpartizan 19:33 21.Ožujak 2020.

      tupson1 samo ti kmeci, tuđmana nitko ne zna za tita zna haha glupsone

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:22 21.Ožujak 2020.

      bestZločinac, tu si u pravu, općepoznata je stvar da je tito Zločinac. Svi to znaju i osuđuju SVE zločince bez obzira tko su oni i kojoj ideologiji pripadaju. Samo Zločinci mogu opravdavati pojedine zločine.

    • BESTpartizan 21:25 21.Ožujak 2020.

      sroljo znam da govoriš o krivoustom koji je prodai vukovar i ratovaoi ubosni hahaha klekni

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:52 21.Ožujak 2020.

      bestZločinac, pričam o titi Zločincu za kojeg su svi čuli i znaju kakve zločine je počinio on i njegovi Zločinci partizani a sve u ime Zločinačke komunističke ideologije kako bi stvorili Zločinačku nakaradnu jugoslaviju. Hvala Bogu da ih više nema.

    • BESTpartizan 10:02 22.Ožujak 2020.

      šteta šta krovoiusti nije uhaagu završio optuznica mu visdjela smrt gas pasila titu nitko nij optuzio za zločine haha mudonjo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:25 22.Ožujak 2020.

      bestZločinac, hajde napiši ponovo prema onom naputku kako trebaju pisati hendikepirane osobe. Nerazumljiv si kad se ponašaš "prirodno".

    • BESTpartizan 11:44 22.Ožujak 2020.

      idi u crkvu izacepi njonjo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:50 22.Ožujak 2020.

      bestZločinac, njonjo, dođi ti na adresu koju sam ti dao i ostvari svoje prijetnje internet ratnika, stisni muda. Nemoj biti kukavica kao Zločinci partizani i Zločinac tito.

    • BESTpartizan 17:30 22.Ožujak 2020.

      njionjo tu si obiocna lutkica idi spavat balavce nemoj bit kao tudman

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:44 22.Ožujak 2020.

      bestZločinac, prije nego odeš spavati samo da te podsjetim, nema više Zločinca tite.

    • BESTpartizan 22:00 22.Ožujak 2020.

      i ja da te podsjetim nema tvog vode krivoustig zacepi pussy

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:07 23.Ožujak 2020.

      bestZločinac, u pravu si, nema više Dr. Franje Tuđmana, prvog Predsjednika Slobodne i Neovisne Republike Hrvatske koja postoji za razliku od Zločinačke tvorevine jugoslavije kojoj je predsjednik bio Zločinac tito a stvorio ju je uz pomoć Zločinaca partizana i Zločinačke ... prikaži još! komunističke ideologije.

    • BESTpartizan 18:01 23.Ožujak 2020.

      da igeneral j bio na bleiburgu i komunist takosder i partizan i predsjednik nk partizan haha sranj

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:07 23.Ožujak 2020.

      bestZlikivac, prvo smisli što ćeš napisati, onda polako napiši, još sporije pročitaj sa razumijevanjem. Ispravi ono što je nerazumljivo i tek onda pošalji. Ovako nema smisla, samo pokazuješ koliko inteligencije nemaš a stvarno nemaš.

    • BESTpartizan 19:23 23.Ožujak 2020.

      ma razimio si ti ponovit cu tudman general na bleiburgu prijatelj s biljkovcem imanolićem zatimnk parzizan predsjednik prijatelj s miloševicem haha srbi hrvati se opet ližu isti ste haha

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:10 23.Ožujak 2020.

      bestZločinac, nisi ti shvatio kako se piše. Hajde pročitaj moj prošli komentar (to ti je onaj prije ovoga) i postupi kako je opisano. Daj si malo truda, neka bude barem malo razumljivo.

    • BESTpartizan 20:46 23.Ožujak 2020.

      začepi ujo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:41 23.Ožujak 2020.

      bestZločinac, vidim da bi volio biti u rodbinskoj vezi samnom ali nisam ti ja ujak i nikada neću biti. Natjeraj me da začepim, dođi na adresu koju sam ti dao. Čekam te.

    • BESTpartizan 22:00 23.Ožujak 2020.

      luzeru

    • BESTpartizan 22:01 23.Ožujak 2020.

      tvkja adresa je ujo pica 3 haha balavce idi spavat

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:30 24.Ožujak 2020.

      bestZločinac, hahahaha ovo bi trebala biti uvreda? Dokaz tvoje inteligencije i pokazatelj koliko si opasan?? Pa u stvari i je pokazatelj, da si bez inteligencije i da si kukavni hendikepirani "internet ratnik" a uz sve to si i nepismen.

    • BESTpartizan 17:35 24.Ožujak 2020.

      idi ucrkvu i moli boga huhu da ti pomogne blejat na portalu šiptaru smiri se

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:20 24.Ožujak 2020.

      bestZločinac, možeš me oslovljavati i sa "šiptare", "pas", "cigane","slovenac" "ustašom" ma može i "srbijanac" kako god, hoćeš ne možeš me uvrijediti time samo me nemoj zvati jugoslavenom, titom, partizanom, komunistom, antifom jer svi su oni zločinci i novi fašisti.

    • BESTpartizan 18:47 24.Ožujak 2020.

      da ti si najveci fasist jer si protiv tita znam sve smradu hihi nema ti misa u crkvi?haha

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:00 24.Ožujak 2020.

      bestZločinac, ma bolje biti i fašista nego tito ili partizan. Hvala Bogu pa nema Zločinca tite i njegovih pasa Zločinaca partizanskih. Ima pokoji dvolični čmeljo koji ih još štuje. Nema veze bitno je da više nema Zločinca tite i Zločinačke ... prikaži još! tvorevine jugoslavije.

    • BESTpartizan 19:22 24.Ožujak 2020.

      pa zna ija da tak mislis jer si malouman veloicah hitklera i pavelica koliko hoces luzeri ste pajceku shvacas zivio drug tito i leka i đido,,, nma vise tvoje krvatske sad imas uniju klekni

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:48 24.Ožujak 2020.

      bestZločinac, ništa!! Ništa nije razumljivo što si napisao. Koncentriraj se i postupi prema naputku za neinteligentne kako pisati koji sam ti već puno puta napisao iz moje, postojeće, Slobodne i Neovisne od Zločinačke, raspadnute jugoslavije.

    • BESTpartizan 20:08 24.Ožujak 2020.

      poslusaj pjesmu hej slaveni ,, mrš ujo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:21 24.Ožujak 2020.

      bestZločinac, nema više Zločinca tite, nema više Zločinačke juge i nema više te zločinačke pjesme.

    • BESTpartizan 20:31 24.Ožujak 2020.

      da ti nije partizana pricao bi njemacki mrš

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:41 24.Ožujak 2020.

      bestZločinac, jel ti to netko drugi napisao jer je moguće pročitati što si mislio reći? Bolje pričati Njemački jezik nego jugoslavenski.

    • BESTpartizan 22:49 24.Ožujak 2020.

      idi pizdelicu u madrid hrvatino

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:29 24.Ožujak 2020.

      bestZločinac, šta ću ja u Madridu? Ti si poprilično glup kad ne možeš shvatiti da sam ja osoba koja osuđuje SVE zločine, zločince i njihove zločinačke politike i ideologije. Pavelić=tito, ustaše=partizani, fašizam=komunizam. Tko god je počinio zločine u ime politike ... prikaži još!e i ideologije je za mene kao i za sve normalne i inteligentne ljude zločinac.

    • BESTpartizan 09:40 25.Ožujak 2020.

      jesi pjevao juru ibobana

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:20 25.Ožujak 2020.

      bestZločinac, o čemu ti pričaš?

    • BESTpartizan 17:49 25.Ožujak 2020.

      ides u madrid?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:05 25.Ožujak 2020.

      bestZločinac, što ću ja tamo?

    • BESTpartizan 19:20 25.Ožujak 2020.

      idi svom poglavniku

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:58 25.Ožujak 2020.

      bestZLOČINAC, stvarno si glup. Ako kažem činjenicu da je tito Zločinac, juga Zločinačka tvorevina, komunizam Zločinačka ideologija to ne znači da sam ustaša i da veličam zločinca pavelića i zločinačku ustašku politiku a pogotovo ne opravdavam ustaške zločine.

    • BESTpartizan 22:38 25.Ožujak 2020.

      zacepi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:48 25.Ožujak 2020.

      bestZLOČINAC, jesi li napokon shvatio što ti govorim pa me sad najneinteligentnijim načinom ušutkavaš? Da u pravu si i hvala Bogu da si shvatio, tito je Zločinac, partizani su Zločinci, komunizam je Zločinačka ideologija, jugoslavija je Zločinačka tvorevina. Isto kao ... prikaži još!o pavelić, ustaše i ustaška politika i režim. Zločin je zločin bez obzira tko ka je i zašto počinio.

    • BESTpartizan 10:05 26.Ožujak 2020.

      partizani majmun jedan isu zločinci nego su se borili proti fašista idi na wc pa tamo kaki ustašo imas madrid pa tamo revi za dom spremni,

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:21 26.Ožujak 2020.

      bestZLOČINAC, iz prve ruke znam tko su bili partizani, ZLOČINCI. Moja baka je bila u partizanima na početku rata. Dala je video svjedočenje i neke materijalne dokaze (slike i predmete) koji će pomoći kod istrage u slučaju da umre do ... prikaži još! tada. Još je živa i nema namjeru umirati.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:22 26.Ožujak 2020.

      Vidjela je kakve su sve zločine činili i što su sve radili. Jedino što nisu imali logore. Oni su po kratkom postupku ubijali ali maštovito kao i svi zločinački umovi. Baka kaže da je najgore bilo kad su sve stanovnike ... prikaži još! jednog sela, 72 osobe, žene djeca starci, utjerali u drvenu crkvu, blokirali vrata i zapalili.

    • BESTpartizan 11:36 26.Ožujak 2020.

      zacepi idiote partizani su oslobadali ove kjrajeve od tvojih fasusta a baka ti je bila ustasama

    • BESTpartizan 11:37 26.Ožujak 2020.

      baka ti je bila za pavelica a ne za partizane smradu jedan lizi plenkovica ujo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:13 26.Ožujak 2020.

      bestZLOČINAC, ako će ti laganje samog sebe pomoći da noću lakše zaspiš samo se laži ali istina ostaje. tito i pavelić zločinci, nema ih više, strunuli, hvala Bogu, partizana i ustaša Zločinaca nema više, hvala Bogu, komunističkog i ustaškog režima, ... prikaži još!, politike i ideologije nema više, hvala Bogu. Najbolje od svega nema više jugoslavije Zločinačke tvorevine.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:18 26.Ožujak 2020.

      ......još jedna istina, današnji antifašisti zvani antife su najveći fašisti i rasisti u svijetu. Nisu im ravni ni neonacisti.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.