Top News
10361 prikaza

Ozakonili pljačku: Ustavni sud zaštitio je ratne profitere

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Milan.banijac 14:47 01.Kolovoz 2019.

    NEMOGU VJEROVATI ŠTO SAM PROČITAO. OTKUD PRAVO USTAVNOM SUDU KOJEG MI NA KRAJU SVI PLAĆAMO DA DONOSI TAKOVE ODLUKE. POSTAVLJA SE PITANJE, DALI NAM TAKAV SUD POTREBAN, UČINIO JE OGROMNE ŠTETE, OSLOBAĐAJUĆI PROFITERE TOBOŽNJOM ZASTAROM. KOLIKO MI JE POZNATO DA ... prikaži još!A RATNO PROFITERSTVO I KRIMINAL NIKADA NE ZASTARJEVA. OBJASNITE POBLIŽE GRAĐANSTVU ŠTO STE UČINILI, NA ČIJU ŠTETU, NARAVNO NARODNU, A ŠTO JE SA KRIMINALCIMA KOJI SU TO URADILI.

  • Darko1964 12:01 02.Kolovoz 2019.

    A što sa onima koji su Židovima i drugim narodima poslije 45 oteli kuće, zemlju, stanove itd,

  • zagorec 14:56 01.Kolovoz 2019.

    Sve po slovu zakona šepavog zagorca.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.