Znanost
12616 prikaza

Kako je Hawking uspio tako dugo živjeti s ALS-om

Komentari 2 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • refik 14:02 15.Ožujak 2018.

    Pa bio je podoban za MUMLANJE , veliki majstor za veliki prasak , kosmos i crne rupe ... Postavis mu pitanje i moras cekati 3 sata za jedan odgovor i to uz pomoc mumlajuceg prevodioca. a odgovor sam po sebi ... prikaži još!i nema nikakav odgovor, samo teorije i spekulacije... Dakle bio je dobra pomoc da se uzima 300 milijardi dolara "godisnji budzet NASE " i zato su ga drzali ko BILJKU u saksiji... I nista nije ostavi covjecanstvu OD KORISTI , kao sto nece ni ovi koji su ostali iza njega....

  • Tajnigrađanin 09:37 16.Ožujak 2018.

    A ja se pitam, kako su ljudi uspjeli tolike godine izdržati da Hawkingu ne dodijele Nobelovu nagradu, koju on više ne može dobiti zbog pravila, da se nagrade ne mogu podijeliti posmrtno. Ako ikada dobijem Nobelovu nagradu, bit će me zbog toga stid!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.