Top News
11278 prikaza

Otkrivamo zašto tužitelji bježe iz DORH-a

Komentari 5 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ivanh4 11:23 06.Veljača 2018.

    Mutavi narode, dobro pogledajte ovu fotografiju. Budite sretni što to nisu 45.-e, jer bi vas pola nestalo u noćnim odvođenjima. Još nam je i dobro ,koliko smo jadni i mutavi. Pa Cvitana i onog škiljana čuva cijela SOA i represivni ... prikaži još! aparat. Nitko ne smije pisati, jer su vam utjerali UDBA-ški strah u vaše razmišljanje. Ajmo SOA, nije vam problem naći jadnika poput mene, jer ste me već davno locirali, ali znate da sam spreman i jeben do zuba. Ajmo, ,ne spavam, čekam!!!!!!!!!!!!!

  • Avatar Antun Sklepić
    marica 12:14 06.Veljača 2018.

    e sad da ima ko bi prvo uhapsio bajiča pa onda cvitana možda bi u doglednoj budučnosti bilo neke šanse da krimosi stvarno završe tamo gdje im je mjesto ali vjerujem da će prije grožđe rodit na vrbi nego da ... prikaži još! neko od njih završi u buksi.

  • slonica46 15:32 06.Veljača 2018.

    Nevjerojatno! Nobilo ugledan??? Kod koga, gdje? Možda kod Srba i u Srbiji jer u Hrvatskoj kod Hrvata sigurno nije! On je sinonim za Orjunu, Udbu, KOS, Jugoslavenstvo i li kako god to nazvali...

  • knjiga 15:50 08.Veljača 2018.

    Ovo je smiješno, nakaradno jer DORH ISKLJUČIVO ŠTITI KRIMINAL https://www.scribd.com/document/369078424/7-po%C5%BEurnica-Bo%C5%A1njakovi%C4%87u

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.