Life
170412 prikaza

Otkrivamo: Kako Todorići žive u Kulmerovim dvorima

Komentari 5 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kaktus 10:46 06.Travanj 2017.

    Naš Plenković bi rekao na to da je to čista demagogija.

  • kaktus 10:47 06.Travanj 2017.

    Naš Plenković bi na to rekao: "To je čista demagogija"

  • ines72 16:32 05.Travanj 2017.

    Zar netko u Hrvatskoj može takvo što imati, a to je samo jedan maaaali dio!!!

  • cokvoke 07:09 06.Travanj 2017.

    Senzualno, kao u bajci, no ja bih se, da sam na mjestu Todorića sramio toga i takvoga života. Da mi djelatnici rade za minimalac, gotovo bez ikakvih prava a ja da živim kao kralj...malo je reći katastrofa, uopće ne spominjući ... prikaži još! da je isti taj gospodin uništio sve što se dalo uništiti. I drugo, novinarima je to posao, naravno, ali kako se nisu sjetili odabrati nekoliko uposlenika u Agrokoru pa napisati kako oni žive i "uživaju" ????? Da ne zaboravim, ja koji pišem ovaj komentar sam poslodavac !!!

  • ingrid.a 16:12 06.Travanj 2017.

    Ne kužim čemu se svi sad čude. 90-te godine je izabran F.T. da nas izvede iz mrske jugoslavije i socijalističkog režima. Da ga je netko htio pažljivo slušati, on je cijelo vrijeme ponavljao o 200 obitelji koje će voditi hrvatsku ... prikaži još! (kojima će dati da upravljaju hrvatskom). Dobra život je bio za njih, a ne za pućanstvo koje ga je biralo velikom većinom. Ljudi lako zaboravljaju

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.