Life
80231 prikaza

Nepoznati ključni dani jezive Pavelićeve NDH

Komentari 26 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vitez 11:19 04.Svibanj 2018.

    Strašno je bila JEZIVA NDH da ju je čak 100 zemalja svijeta priznala, a Titina Juga nije bila jeziva, pobila je po tvrdnjama samih partizana poslije 1945. kod Bleiburga, maribor samo u tri dana preko 30 tiusća ustaša koje su ... prikaži još! se predale..I Juga nije bila jeziva, a NDG je bila, To je novinarstvo koje ne smije napisati kako u Srbiji komandanat vojske pjeva četničke pjesme...to nije JEZIVO za srpske novinare u Hrvatskoj

    • Avatar Prom Jedan
      Prom_Jedan 20:26 04.Svibanj 2018.

      Krkane

    • ursuss 00:23 05.Svibanj 2018.

      partizani su samo reakcija na "dobra djela" ustaša..a bili su tak dobri da su prodali Istru,Dalmaciju,otoke...eee jebajga, zato su ercegovci bili u rvackoj...Kakva je država bila najbolje je pokazao ostali svijet, osudivši ju kao što su je i osudili i ... prikaži još!i neka ostane tamo gdje je završila 45. Još jedno pitanje...gdje je ono završio poglavnik....sa narodom i zbijegom ili sa zlatom....

  • gorskikotar 11:17 04.Svibanj 2018.

    Neznam kakvi je to novinar i sa cije je strane da pise stvari koje su se desavale prije 70 godina meni se vidi da on sam sa sobom vodi rat

  • nelson 17:49 03.Svibanj 2018.

    pavelić je isti hitler

    • ursuss 00:26 05.Svibanj 2018.

      samo mali...ali je zato dobro pokrao NDH, ostavio narod i zbrisao u Italiju pa u Čile...Hićo je bar skončao u svojoj zemlji i nije odnio ništa..

    • nelson 10:17 05.Svibanj 2018.

      da i poklonio dalmaciju italiji i bio prijatelj s dražom mihajlovićem.on i nije hrvat bio

  • Avatar kvasac40
    kvasac40 10:18 04.Svibanj 2018.

    Maček je glavni krivac za pokolj koji se dogodio u režiji ustaša!

  • Perun 15:53 03.Svibanj 2018.

    Izdajnik Slavenskoga Roda i Hrvatskoga naroda pavelić je najveća gnjusoba u povijesti ove države i regije. Sramota je ne znati koliko je štete ta bitanga učinila svim narodima među kojima se zatekao.

    • vjaceslav 16:47 03.Svibanj 2018.

      gle, koliko se stoljeća čekala hrvatska nije čudo da se išlo po onoj "daj što daš", tek kasnije su zaredale zamjerke, ali da je bila prva, bila je.

    • veseljak 10:41 04.Svibanj 2018.

      Evo u Zagrebu si dobio tvoju MUZIKU, vlast imate, sto ces vise?

    • Perun 11:12 04.Svibanj 2018.

      Ono što je najgore je to što ustašoidi ne razumiju da je pavelić ništa drugo nego izdajnik Slavenskog roda a time i Hrvata. Političke opcije u stranu ovdje se raedi o nećemu daleko većem. Radi se o svojevolnoj izdaji svog ... prikaži još! naroda i svjesnom potlačavanju pod germansku čizmu.

    • Perun 11:14 04.Svibanj 2018.

      Germanski barbari su od 6. stoljeća pokušali "ukloniti" Slavene a Hrvate i Slovence još od 7. kada smo se doselili na ova područja su pokušavali stavbiti pod svoju čizmu. Čak je i izdajnik Borna se priklonio francima protiv našeg heroja ... prikaži još! Ljudevita Posavskog. Uz riječ "pavelić" bi u riječniku zato trebao stojati opis "izdajnički papak".

    • vjaceslav 13:12 09.Svibanj 2018.

      gospodine perun, bolje pod njemačku, nego pod srpsku čizmu. sada smo, bogu hvala, s nijemcima u zajedničkoj europskoj državi, a ne sa srbima u balkanskoj.

    • Perun 09:09 10.Svibanj 2018.

      4. Reich odgovara samo švapskim poltronima i njihovim petokolonašima. BND je financirao ustašiju za vrijeme i njemaška i austrija i danas su latentno fašističke države. Tko drugačije kaže ne razumije pročitati ono između redova a takvi poput tebe su izdajnici ... prikaži još! svoga roda zbog kojih Slaveni trpe već 1400 godina.

    • vjaceslav 10:38 10.Svibanj 2018.

      gle, perunu, neka tebi srba, a nas pusti da patimo pod germanskom čizmom

    • Perun 15:54 10.Svibanj 2018.

      To takvi veleizdajnici poput tebe govore. Sam činjenica da bi rađe gutao prljavštinu sa germanski čizama nego bio samostalan je ogledalo tvog nepostojećeg dostojanstva i časti. Teško je i porazno biti ti.

    • vjaceslav 22:59 16.Svibanj 2018.

      kako ja, koji sam se u domovinskom ratu borio za hrvatsku, a imam i čin i odličja, mogu biti veleizdajnik?

    • Perun 08:49 17.Svibanj 2018.

      kakve to veze ima? Gomila ljudi koja se "borila za Hrvatsku" je to radila iz ureda i fronta nisu ni vidjeli. Gomili njih su lažirana svjedočanstva samo kako bi se domogli beneficija. Imam vrlo bliski poznanika koji su upravo takvi ... prikaži još! tako da znam o ćemu govorim. A osim toga što tebi vrijedi da si i najveći "domoljub" kada želiš svoj državu pod germanskom čizmom!?!?!?!?! Pa to može samoidiot ili onaj koji ne zna povijest ovi prostora.

    • vjaceslav 15:04 18.Svibanj 2018.

      gle, perunu, ja se ne krijem pod lažnim imenom, ja jesam vjačeslav erceg i nema drugog u hrvatskoj. od vojnika, zapovjednika voda, postao sam satnik, zapovjednik bojne.

    • Perun 09:26 21.Svibanj 2018.

      Sve i ako je to istina to je još poraznije za tebe. Zbog same činjenice da imaš lijepo Slavensko ime VjaceSLAV je još utoliko jadnije da želiš da tvoj Slavenski rod bude pod čizmom germanski barbara. Iako je rat 90-ih ... prikaži još!h bio tragedija za sve to nije razlog da se odričeš svoga identiteta kao pripadnika Slavenskog roda. Franci su međusobno isto tako ratovali do 45 pa su već 8 godina kasnije napravili začetkle EU. A među Slavenskim narodima se konstantno uzgajaju kodrijeni mržnje radi nečije koristi.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.