Life
67960 prikaza

Djeca u Zagrebu i princ George: Evo što jedu u vrtiću

Komentari 5 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sataras 19:27 13.Rujan 2017.

    Znaci, kod George-a naglasak na SVJEZE...a kaj klinci u Zg napoj? Kaj??? Nisu George onda nije svjeze? Mrs!

  • DarkRider 07:00 14.Rujan 2017.

    Zašto ne napištete kako izgledaju doručci djece kraljice Balkana i tate im Jakova. Uspoređivati predstolonasljednika broj tri sa klincem iz Rudeša, to je na tragu priče Kraljević i prosjak.

  • SarMar 10:05 14.Rujan 2017.

    ovaj člank mi nije jasan...zašto se stalno kritiziraju obroci po vrtićima,pa oni su vrhunski!šta je mali George bolji jer jede organski kruh ??? mislim stvarno......

  • Zlata 14:17 15.Rujan 2017.

    Ajme bas ste me zatekli....ja sam mislila da je vrticki jelovnik donekle ujednacen na razini RH...wishful thinking... spram zagrebackih osjecki vrticarci su Pepeljuge i Oliveri Twistovi:( Nekad bolje ne znati...sweet ignorance...

  • Hellena 16:05 15.Rujan 2017.

    SarMar-- totalno se slažem! Članak je besmislen...naša djeca imaju odličnu hranu u vrtiću. Puno voća i povrća, raznoliko je...i to sve plaćamo 150 kn mjesečno (u prosjeku). Zamisli, mali jede janjetinu uhh...

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.