Top News
7710 prikaza

Podsjetnik Beri: Evo zašto je Hrvatska napustila arbitražu

Komentari 3 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • bajro 16:54 10.Travanj 2018.

    pa ništa čudno Račan započeo Bero bi da završi. Siromah u glavi. Najpametniji potez mi je bio kad sam se isključija iz SDP.

  • kajgod 20:28 10.Travanj 2018.

    Davorove izjave i političko djelovanje podsjećaju me na slično, iako drastičnije, norveškog kolege Vidkuna.

  • pep 12:57 25.Studeni 2019.

    Razgranicenje po sredini zaljeva i gotovo, u Slovenskom moru slovenski zakoni u Hrvatskom moru hrvatski zakoni.Kakvi pobogu "dimniki"i zasto !? Raspadom bivse drzave svi su za nesto zakinuti ,kao uostalom svugdje u svijetu uvjek nekomu nesto fali,ali zato postoje medjunarodni ... prikaži još! zakoni i propisi uz koje civilizirani svijet funkcionira. Po slovenskoj logici sve bivse republike trebale bi imati nekakve koridore prema moru ili bog zna kud.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.