Ekonomix
17068 prikaza

Podstanari od dana ulaska u nekretninu traže novi smještaj

Komentari 6 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zuki 19:00 05.Svibanj 2022.

    pa traži se polog uvijek kao osiguranje, tko tako ne radi špekulira i zaslužuje da ga zadesi takva sudbina, malo mi je čudno da ja Vama koji pišete o financijskim temama moram objašnjavati abecedu financijske pismenosti...

    • tombirtic 16:46 06.Svibanj 2022.

      Eto, velika većina studenata s kojima sam razgovarao plaća mjesec za mjesec, a polog je zadnja stanarina

  • zuki 19:11 05.Svibanj 2022.

    da objasnim čitateljima, ugovor se uvijek sklapa na određeni rok (mislim može i do opoziva, iako osobno nikada nisam čuo za to:)), najmodavavac pri sklapanju ugovora određuje minimalno vrijeme traja

    • tombirtic 23:00 06.Svibanj 2022.

      Koliko posto podstanara nema nikakav ugovor? A fakat ne moramo biti geniji da bismo razumjeli zašto nema. I tu se odjavljujem

  • tombirtic 16:45 05.Svibanj 2022.

    A ako se ugovor ne sklopi na godinu dana?

  • zuki 15:41 05.Svibanj 2022.

    ne mogu vjerovati da autor ovo napiše, pa zato i služi polog, ako se ugovor sklopi na godinu dana, a ti se iseliš prije jer si našao bolji stan, gubi se polog, as simple as that...ovo su osnove financijske pismenosti

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.