Top News
11449 prikaza

Putinov novi prljavi rat u Libiji - pomažu mu i srpski plaćenici

Komentari 59 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • deniskunst 15:00 06.Srpanj 2020.

    svašta

  • BESTpartizan 11:14 20.Lipanj 2020.

    putinove igrice

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:25 08.Srpanj 2020.

      Samo je bitno da svi osuđujemo SVE zločince i zločine bez odzira tko su i zašto su počinjeni, jel tako?

    • BESTpartizan 19:27 08.Srpanj 2020.

      to si ponovio zločince vec 799 puta ponovi još treba osuditi zločine ustasa četika nijemaca talijana ,,,,ali neces pljuvati po antifašizmu jer je bio pokret protiv ašista

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:12 08.Srpanj 2020.

      Hmmm, opet ne da odgovoriti

    • BESTpartizan 23:12 08.Srpanj 2020.

      jasam ti sve rekao da zločine treba osuditi ali za antifašizam ne mozes reci da je bio zločinacki

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 09:54 09.Srpanj 2020.

      Biti antifašist i komunist nije isto.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 09:55 09.Srpanj 2020.

      Ja sam antifašist ali nisam komunist.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 09:56 09.Srpanj 2020.

      Nikada nisam ništa loše rekao o antifašizmu.

    • BESTpartizan 18:30 09.Srpanj 2020.

      da jesi rekao si dasu svu partizsani zloćčinci iantifašizam je zločinacki nemoj da moram vaditi arhivu pisanja

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:14 09.Srpanj 2020.

      Izvadi što god hoćeš ali nikada nisam rekao ništa protiv antifašizma. Biti antifašist ne znači biti partizan.

    • BESTpartizan 23:24 09.Srpanj 2020.

      jesi nazivao si h zločincima to su nasi borci hrv dalmatinski koji su se borili protiv fašizma koliko su im hosovciminirali spomenika 90ih samo je r su imali 5 okraku, osuduijes li to???????

    • BESTpartizan 23:25 09.Srpanj 2020.

      partizani s bili antifašisti

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 08:39 10.Srpanj 2020.

      Isto koliko i staljin (drugi na listi najvećih zločinaca dvadesetog stoljeća). Ako si se borio protiv fašista to te ne oslobađa krivnje od počinjenih zločina.

    • BESTpartizan 09:31 10.Srpanj 2020.

      staljin se borio protiv nijemaca on je bio marsal a to je bilo d 39 do 45 o čemu blejis ,., malo pricaj osvom poglabiku paveliću koji je ubio oko 100 000 djece

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 16:41 10.Srpanj 2020.

      Nemoj izmišljati cifre iako pavelića to ne oslobađa krivnje za zločine i zašto mi govoriš da je on moj? staljin je drugi na listi najvećih zločinaca dvadesetog stoljeća a to što se borio protiv fašista ga ne oslobađa krivnje za ... prikaži još! počinjene zločine. Ti izgleda ne znaš o čemu blejiš? Titula maršala te ne oslobađa odgovornosti.

    • BESTpartizan 18:05 10.Srpanj 2020.

      zatoi sta ga ne spominješ,, slaze se ja da je staljin bio zločinac ali je od 39 do 45 se borio protiv hitlera iza 1945 staljin je htioo svajat jugoslaviju tito mu reka ne tako da te j tito SPASIO ... prikaži još!O od cika staljina jer bi onda vidio sta su gulag,u zato zacepi imao bi ili fašiste ili kralja petra,, tito je bio iznad njih sbiju iza radnik koliko se samo tvornica sagradilo od 45 do 90 koje je gad tudman prodao

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:34 10.Srpanj 2020.

      Nikakav ""kralj petar" nije imao šanse i ni od kakvog staljina "nas" nije spasio tito jer se on borio da ostane na vrhu kako bi mogao samostalno provoditi tiraniju i zločine nad svima koji ne misle isto kao komunjare. O ... prikaži još! tome da začepim ne želiš ići tim putem, znaš što možeš dobiti za to. Ponašaj se kao čovjek a ne kao komunist i partizan.

    • BESTpartizan 22:35 10.Srpanj 2020.

      tirani su ti uhdzu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:20 11.Srpanj 2020.

      Šta ti to znači što si napisao? Postoji li argument kojim možeš suprostaviti mojem pisanju istine i činjenica?

    • BESTpartizan 18:37 11.Srpanj 2020.

      kazem ti dasi zasao iz teme lupetas jedno te isto

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:31 11.Srpanj 2020.

      Ja sam stalno u istoj temi i govorim bitno je da SVI MI, osuđujemo SVE zločince i zločine bez odzira tko su i zašto su počinjeni a ti si taj koji skače iz teme u temu kako bi opravdao partizanske, ... prikaži još! titine i komunističke zločine.

    • BESTpartizan 19:46 11.Srpanj 2020.

      ja ne razumije,m gorile iz dzungle uhuhuh ahaha partizani nisu zličonci ni tito po 999 put glupane

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:42 11.Srpanj 2020.

      Imaš pravo imati svoje mišljenje i isto tako imaš ga pravo i reći jer živimo u demokratskom sustavu u DRŽAVI HRVATSKOJ a ne u totalitarnom režimu, jednoumlju i pod diktaturom zločinačke ideologije. Tvoje mišljenje je nebitno ali je tvoje. Znanstveni ... prikaži još! dokazi i činjenice su bitni i zbog toga moramo SVI osuditi SVE zločince i zločine bez odzira tko su i zašto su počinjeni. Bez opravdavanja i negiranja.

    • BESTpartizan 21:48 11.Srpanj 2020.

      drzava hrvatska sdemokratska hahaha ajde idi spavast pijančinp glupa.... da li osudujes povik za dom da li osaudujes zloćčine ujasenovcu ne mora ja tebi nista objanjasvat kretenčino

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:48 11.Srpanj 2020.

      bestZločinac, znači ti u stvari ne osuđuješ SVE zločine i zločince odnosno opravdavaš zločine koje su počinili zločinci partizani po nalogu desetog zločinca na listi najvećih zločinaca dvadesetog stoljeća tite u ime zločinačke komunističke ideologije? Pa tako reci, pokaži svoju ... prikaži još! zločinačku narav kao i svi takozvani antife koji su u ovo vrijeme najveći fašisti. I da kreten ti donosi kruh na stol.

    • BESTpartizan 23:02 11.Srpanj 2020.

      majmune ponovit cu ti tito nije zločinac niti je bio ousuden partizani nisu zločiunci nego sdzu oslobadali teritorij od fašista tvojih,,, kretenčino zaostala

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 01:17 12.Srpanj 2020.

      Tvoje mišljenje o zločinima koje su počinili partizani po nalogu tite u ime komunističke ideologije je nebitno, nema utjecaja na činjenicu da su oni počinili te zločine dokazane znanstveno, činjenično i dokumentirano. Kretenčina te napravio a mater ti mora ispaštati tvoj idiotizam.

    • BESTpartizan 09:50 12.Srpanj 2020.

      smece jedno usano koje zločine dođi nama antifama to reci,, smradu jedan od 7 do 77 ti hebem mrs ustaso.... osudi zločince ucrnim odorama onda mi se javi smradu jedan

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:40 12.Srpanj 2020.

      bestZločinac, navedi jedno opravdanje zločina koje su počinili? Samo jedno?

    • BESTpartizan 11:12 12.Srpanj 2020.

      navedimi kojesu zloćčine to počinili partizani odgovori????????????

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:31 12.Srpanj 2020.

      bestZločinac, prouči istinu sam a ne slijepo vjerovati komunističkoj propagandi o "nepogrešivosti" partizana i tite. Dokaza možeš naći na tone preko interneta ali nitko, nigdje i nikada nije uspio naći opravdanje za bilo koji zločin i bilo kojeg zločinca.

    • BESTpartizan 11:37 12.Srpanj 2020.

      na internetu imsasmeca i laszikolikohoces da li osuduješ jasenovac, znase dobro tko su tvoje ustase bile

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:31 12.Srpanj 2020.

      bestZločinac, Ja osuđujem SVE zločince i zločine bez odzira tko su i zašto su počinjeni. bestZločinac ja ponovo pitam tebe, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez odzira tko su i zašto su počinjeni? Ako ne osuđuješ nađi "opravdanje" za zločin.

    • BESTpartizan 18:12 12.Srpanj 2020.

      naRAVNO da osudujem isto tako staljin je radio zločine protiv svog naroda ali je bio antifašist i borio se protiv nijemaca jugoslaviji nije mogaonista.,... a ti dalje veliča ustase

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:44 12.Srpanj 2020.

      bestZločinac, nikada nisam veličao ustaše ili bilo koje zločince i njihove zločine. I sam kažeš da je staljin činio zločine protiv svog naroda iako se borio protiv fašista ali ga to ne oslobađa krivnje za počinjene zločine kao ni titu ... prikaži još! i partizane. Ono što je staljin radio svojim sunarodnjacima u ime komunističke ideologije radio je tito svojim sunarodnjacima ali u manjoj mjeri što ne umanjuje odgovornost i osudu zločina.

    • BESTpartizan 19:45 12.Srpanj 2020.

      jesi jer nisi se izjasnio jasenovcu i poiviku za dom spremni,,,, TITO nije radiuo zločine zapamti to,,,,, navdi sta je to radio tito

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:46 12.Srpanj 2020.

      bestZločinac, ponavljam ti, JA osuđujem SVE zločince i zločine bez odzira tko su i zašto su počinjeni. JA prihvaćam sve znanstvene dokaze, činjenice, dokumentaciju i svjedočenja i nikada neću negirati zločine i veličati zločince. Odmakni se od komunističke propagande, istraži ... prikaži još! malo istinu i upoznaj se sa zločinima koje negiraš i zločincima koje veličaš.

    • BESTpartizan 22:09 12.Srpanj 2020.

      fašisto ponovit cu jedini zloćinci su tvoji crnokosuljasi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:43 12.Srpanj 2020.

      bestZločinac, ja ne veličam i ne opravdavam ničije zločine. ti opravdavaš komunističke zločine i veličaš komunističke zločince što puno govori o tebi.

    • BESTpartizan 09:23 13.Srpanj 2020.

      titonije zločinac i dosta vise

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 16:28 13.Srpanj 2020.

      bestZločinac, tvoje mišljenje i osjećaji me ne zanimaju. Činjenice, znanstveni dokazi, istina, to je ono što se prihvaća a istina je da su partizani činili dokazane zločine, činjenica je da im je tito davao naloge za to jer je dokazana ... prikaži još!a istina da je komunizam najveća zločinačka ideologija. Stoga, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez odzira tko su i zašto su počinjeni?

    • BESTpartizan 18:44 13.Srpanj 2020.

      1 ustaso partizani su bili pobjednici osloboditelji drugo navedi mi koje zločine trece pogledaj tvog idola koji je ubijak djecu u kon logorima,,, najveci zloćinac ti je fašizam u komunizmu je bilo dobro, i zacepi vise

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:53 13.Srpanj 2020.

      BestZlolinac, opet ti mene u ustaše, jel to zato jer ti govorim istinu o komunističkim, partizanskim i titinim zločinima? Razumijem te, nije lako doznati da ti je itol u stvari zločinac. A što se može. Tako je i staljin bio ... prikaži još!o pobjednik ali ga to ne opravdava za zločine koje je počinio, on i pobjednička ruska komunistička ideologija pa je drugi na listi najvećih zločinaca dvadesetog stoljeća. Takav je i tito i partizani, pobjednik ali zločinac.

    • BESTpartizan 19:41 13.Srpanj 2020.

      ustaso,, nema oartizanskih zločina shvati to minirali ste partizanske spomenike 90ih .. tito je pobjednik cijeli vijet ga je uvazavao tvornice se gradile narodu bilo bolje s ada imas briselskog ćatu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:08 13.Srpanj 2020.

      bestZločinac, tvoje mišljenje i osjećaji su nebitni. Dokazi, istrage, činjenice o zločinima tite, partizana i komunističke ideologije su dostupni i javni. Nema više sakrivanja i prikrivanja njihovih zločina. Ne živimo više pod diktatorskom čizmom zločinca tite i totalitarnoim komunističkim režimom ... prikaži još! u zločinačkoj tvorevini jugoslaviji.nema je više. Slobodno možeš doznati istinu o tim zločincima.

    • BESTpartizan 20:30 13.Srpanj 2020.

      zločinac ti je onaj krivousti idi se dirat

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:14 13.Srpanj 2020.

      bestZlolinac, misli što hoćeš ali istinu, dokaze i činjenice o titinim, partizanskim i komunističkim zločinima ne možeš izbjeći.

    • BESTpartizan 09:41 14.Srpanj 2020.

      koje dokazeda cujem bujicu gledas

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:38 14.Srpanj 2020.

      bestZločinac, zatvori komunistički propagandni materijal i potraži u pouzdanim izvorima istinu o komunizmu i socijalizmu koji su pobili stotine milijuna ljudi u svijetu u dvadesetom stoljeću. Potraži sam, informiraj se.

    • BESTpartizan 11:21 14.Srpanj 2020.

      ustašo pokloni mu se u madridu to ti je vođa

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:54 14.Srpanj 2020.

      bestZlolinac, nemam ja nikakvog vođu, nisam ja zatucani komunjara da mi može zločinac govoriti što da mislim i govorim. Prošlo je vrijeme jednoumlja, zabrane slobode govora i mišljenja, nema više zločinačke, smrdljive, komunističke tvorevine jugoslavije.

    • BESTpartizan 18:09 14.Srpanj 2020.

      zacepi i uči povijest ujo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:30 14.Srpanj 2020.

      bestZločinac, povijest naučena i to po svjetskim standardima, ne po komunističkom propagandnom materijalu. Što se tiče čepljenja neću ti govoriti ništa za to, već znaš što je u igri.

    • BESTpartizan 21:59 14.Srpanj 2020.

      tvoje čepljenje je kad te na bleburgu skejo troši

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:04 14.Srpanj 2020.

      bestZlolinac, stvarno želiš ići tim putem?

  • banibad 04:46 20.Lipanj 2020.

    Najbolji honorarni rad od kuće kod kuće. U posljednjem mjesecu sam primio plaću od 27583 dolara laganim radom na mrEži od kuće. Ja sam student i radim honorarno posao od kuće i ostvarujem više prihoda. Lako radim svakodnevno 2 do ... prikaži još! 3 sata dnevno u slobodno vrijeme. ako i vi želite zaraditi ovaj ogromni novac onda dođite i budite dio nas. Više pogledajte ovdje ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ is.gd/cHflrs  

  • banibad 04:44 20.Lipanj 2020.

    Najbolji honorarni rad od kuće kod kuće. U posljednjem mjesecu sam primio plaću od 27583 dolara laganim radom na mrEži od kuće. Ja sam student i radim honorarno posao od kuće i ostvarujem više prihoda. Lako radim svakodnevno 2 do ... prikaži još! 3 sata dnevno u slobodno vrijeme. ako i vi želite zaraditi ovaj ogromni novac onda dođite i budite dio nas. Više pogledajte ovdje ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤is.gd/cHflrs

  • banibad 04:41 20.Lipanj 2020.

    Prestao sam s uredom i sada. Radim od kuće 175 sati po satu radeći od kuće radeći ovaj jednostavan kućni posao na mreži. Zarađujem 22854 USD mjesečno radeći na mreži 4 sata dnevno. preporučio sam ti da probaš. nećete izgubiti ... prikaži još! ništa, samo ga isprobajte na sljedećoj web stranici i zarađujete svakodnevno ... Za više detalja ..............➤➤➤➤ 

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.