Top News
10779 prikaza

Rat u Afganistanu bio je greška stoljeća - objavili su dokaze

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sexy_trubadur 17:11 10.Prosinac 2019.

    nije bila greska ,,pokrenut je radi americkih interesa ,a najmanje radi slobode ili ne zna cega ,,zaboli njih za neciju slobodu

  • Avatar maks20022
    maks20022 18:10 07.Ožujak 2020.

    Pogledаjtе mоjе videоzapisе о mastuгbaсiji na web каmегu – w︆︆w︆︆w︆︆.︆︆f︆︆ck69︆︆.︆︆site

  • dioklecijan 21:34 11.Prosinac 2019.

    "80% svjetske proizvodnje opijuma" koju čuva nato , za amere sigurno ne predstavlja grešku.

  • crazy.dictator 19:51 10.Prosinac 2019.

    radio sam poslije DR-a za stranca sa bivsim sssr casnicima. Ponuden nam je i odlazak u Afganistan. Rus sa kojim sam prijateljevao rekao mi je da ne prihvatim ponudu ni za kakv novac. Na pitanje zasto ispricao mi je neke"dogodovstine"iz ... prikaži još! Afganistana. Bile su to poprilicno krvave price. Kako sam bio na putu da prihvatim ponudu rekao mi je da jedno uvjek upamtim: nikako nesmijem docekati noc izvan Kabula. Na moju zalost nisam stigao te price provjeriti. Nasa ponuda bila je financijski previsoka

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.