Tehno
32328 prikaza

Rusi napravili najtišu pušku na svijetu: Ubija s 300 metara

Komentari 5 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Zdenko4792 21:48 31.Kolovoz 2018.

    Da prigušivač nema utjecaja na metak i preciznost to nije točno, to sam shvatio zahvaljujući lošem prigušivaču koji sam ja dobio na korištenje

  • ZlatanH 20:37 31.Kolovoz 2018.

    LovroCrni, ne znam kako ti nešto nije jasno. Ovo ti je proruski portal kojeg razumljivo plaća Putin i njegov režim. Takvih ima desetak na hrvatskom.

  • LovroCrni 16:55 31.Kolovoz 2018.

    I prigušivači uopće ne utječu na brzinu i performanse metka nego nemaju skoro nikakav utjecaj na to, neki bolji prigušivaći mogu čak i ubrzati metak jer zapravo služe i kao produžetak cijevi (duža cijev=brži metak). Ako želimo da metak leti ... prikaži još! subsonično onda nam metci trebaju imati slabije punjenje (a ne kako ste vi napisali da prigušivač usporava metak... Dobio sam tumor na mozgu od toga). Potrudite se provjeriti neke činjenice za koje niste sigurni i koje ste se "naučili" kroz igrice i filmove.

  • LovroCrni 16:50 31.Kolovoz 2018.

    Tko god je pisao ovaj članak nema ni malo pojma o tome kako i na koji način rade prigušivači i kako utječu na metak ( ne utječu na njega), mogli ste barem pogledati video na youtubeu da se upoznate s ... prikaži još!s onim o čemu ćete pisati... Btw takve puške već postoje nekoliko desetljeća u ruskoj vojsci i pravljene su u više različitih kalibara, naravno subsoničnih ( koji lete ispod brzine zvuka), iiii naravno da ste malo istražili znali bi da ta puška o kojoj pišete nije nikakva novost

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.