Top News
3128 prikaza

Soros uzvraća udarac paranoidnoj desnici

Komentari 2 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nerv 18:14 16.Siječanj 2018.

    Ovaj truli govnar je jedan od glavnih krivaca za rat u Jugi i govna u kojima se nalazimo.

  • jluci82 20:04 16.Siječanj 2018.

    Jedne zimske večeri je babi ponestalo konjaka,odoh do prve trgovine-nema,do druge-nema...obiđoh tako cijelu Slavoniju s biciklom,kad mi u 194.trgovini jedna trgovkinja kaže-sve je Soroš kupio-bandit jedan,kako je znao da baba treba baš konjak.Ništa,vratim se u prvu trgovinu i kupim joj ... prikaži još!j votku.Ispričah sve babi,a ona će meni na to da sam odmah mogao kupiti votku,te da sam bezveze nažuljao hemoroide.Eto Soroš zeznuo i babu i mene.Drugi puta kad baba poželi konjak,kupit ću joj pelinkovac- uh

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.