Top News
5440 prikaza

Srbi: Svijet je 10 godina planirao bombardiranje Srbije

Komentari 22 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vjaceslav 19:53 27.Ožujak 2019.

    a srbija je cijelo stoljeće pripremala izlazak na granice velike srbije u hrvatskoj i bila na manje od koraka ostvarenju te ideje.

  • Avatar Roman Dolenc
    Danco 10:32 28.Ožujak 2019.

    ma jasno, tko nas bre zavadi. na stranu što su srbi kotrljali balvane po prometnicama i kreštali ovo je srbija

  • salaso 21:28 27.Ožujak 2019.

    Ma da.....nitko ne zna zašto je NATO bombardirao Srbiju.....oni nikad nikog nisu napali...

  • BESTpartizan 20:29 27.Ožujak 2019.

    da su ih napali 1991 rat bi završio ali sve je to bilo planirano idogovoreno,. tuđmani milošević nisu došli slučajno na vlast

    • Avatar Roman Dolenc
      Danco 20:50 27.Ožujak 2019.

      meni je najbolji dogovor, nakon što je srbija desetak godina divljala po balkanu bio između slobe i clintona da sad NATO malo izroka srbiju

    • BESTpartizan 22:44 27.Ožujak 2019.

      ne nego dgovor tuđmana i miloševića clinton je diošao 1993 na vlast da nije njega rat bi još trajao, hrvatska se uvukla u rat ubosni,, vukovar se nogao braniti tuđman je mogao izaci 1990 iz juge po ustavu 74 ,,tuđman ... prikaži još!an nije htio traziti vojnu pomoć da pomognu hrvatskoj

    • Avatar Roman Dolenc
      Danco 10:46 28.Ožujak 2019.

      ne trkeljaj, da nije bilo clintona još i danas bi divljali po balkanu

    • BESTpartizan 12:15 28.Ožujak 2019.

      ne trkeljaj sam rat je dogovoren tko je kome proglasio ratno stanje

    • Avatar Roman Dolenc
      Danco 12:52 28.Ožujak 2019.

      tako je, sve je dogovoreno pa su onda na kraju balade clinton i slobo isto dogovorili da nato izroka srbiju pošto nije proglašeno ratno stanje

    • BESTpartizan 17:14 28.Ožujak 2019.

      to je bilo 1999 ja govorim od 1991 do 1995 da je bio clinton 1991 umjesto busha ne bi se franjo i slobo igrali ramba na balkanu

    • Avatar Roman Dolenc
      Danco 17:48 28.Ožujak 2019.

      meni je najviše žao što nisam mogao bacati cvijeće na NATO avione 1999 godine, baš onako kako su srbi bacali na one tenkove koji su razorili vukovar te 91, kad se već slobo dogovorio sa clintonom da rokne srbiju

    • BESTpartizan 19:15 28.Ožujak 2019.

      znam da znaš dasu vukovar prodali

    • Avatar Roman Dolenc
      Danco 22:35 28.Ožujak 2019.

      ma naravno. isto tako prodana je petrinja, obrovac, benkovac, korenica, glina, i ostali gradovi i sela gdje su teroristi proglasili svoju sao krajina. tko nas bre zavadi

    • AndreMartin 19:46 30.Ožujak 2019.

      Srbi zive u 1942 i misle da su partizani i antifasisti. Srbija je gospodarstveno i moralno izgubljena, jedino sto ih odrzava na zivotu je mrznja prema RH.

    • BESTpartizan 20:18 30.Ožujak 2019.

      andre srba u partizanima je bilo 10 posto hrvata 80 posto, o čemu kakiš, tuđman je bio partizan,

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.