Ekonomix
35600 prikaza

Stručnjaci složni: Iduća kriza uništit će Hrvatsku

Komentari 7 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nelson 10:06 06.Studeni 2018.

    nema nam pomoći tududu

  • loriman 00:02 07.Studeni 2018.

    Ma koja slijedeca kriza? Pa mi se jos nismo izvukli ni iz ove zadnje koja je pocela prije 28 godina...

  • Avatar una1
    una1 15:59 06.Studeni 2018.

    Ajme, mislila sam da ne može gore biti, vidim da sam pogriješila i to jako. Laži, laži, laži me. jer oni to rade najbolje.

  • joewallace 12:36 06.Studeni 2018.

    A tko kaže dasmo se izvuki,zahvaljujući članstvu u EU da je broj nezaposlenih pao samo zato što ljudi mogu putovati i naći posao vani,a dasmo se mi izvukli nema od toga ništa jer ako se desi da bilo koja zemlja ... prikaži još! malo "snizne"mi čemo biti u večikom problemima,Hrvatska nema plan kao što je to naprimjer imala Poljska kad je ulazila u članstvo eu i vrlodobro su znali pto žele i na koji način to ostvariti,kod nas to mije bio slučaj jer naši političari nisu niočemu drugom razmišljali nego o svojim.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.