Life
7131 prikaza

Ni Brenin 'Mile voli disko' nije pomogao bolnici u Blatu

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nova22 16:57 31.Siječanj 2018.

    ooooooo beronja, kako si neuk. evo, kad već vrijeđaš, probaj naučiti na ovoj stranici nešto. dapače, još je i premalo napisano. prema ovom izračunu, to je danas cca. 525 milijuna eura. ovisi koju web stranicu koristiš, a ti očito ni ... prikaži još!i ne znaš da te web stranice postoje. pozdrav beronja! https://www.statbureau.org/en/germany/inflation-calculators?dateBack=1979-11-1&dateTo=2017-10-1&amount=500000000

  • GogaŠtef 11:05 01.Veljača 2018.

    Hahaha! Kaj hočete reči da nije u Jugi bilo super? Svi su krali, a nitko ni delal, al sad moramo nekaj delati da to vratimo. Kaj a delati?? Jezušek, to mi nemamo pojma kaj je to!!

  • Cerberus 11:40 01.Veljača 2018.

    Je, je sve pare su 90tih išle na naoružanje, nikakvih ratnih profitera nije bilo, privatizacije je odrađena po propisu... Ja znam samo da se jedna bolinca nije napravila otkad je ove države.

  • beronja 14:46 31.Siječanj 2018.

    Ooo, Paula koja si ti kokoš...500 milijuna maraka je cca 250 milijuna Eura...

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.