Life
176586 prikaza

Što život bez seksa radi muškarcima, a što ženama

Komentari 5 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nelson 14:21 15.Listopad 2016.

    nick i natalie su se dobro prašili

  • Sholekakhaz 03:40 16.Prosinac 2017.

    Moje ime je Shole Kakhaz. Prije dvije godine moj muž traži razvod i otišao nakon dvadeset sedam godina (27) braka. Molio sam ga i on nije Slušajte, otišla sam svojim prijateljima i on nije bio gdje se nalaziti. Rekao sam ... prikaži još! svojoj prijateljica o situaciji i ona mi savjetuje da vidim nazvanu carobnjak OGAGA KUNTA. Javio sam mu se putem e-pošte, ogagakunta@gmail.com

  • LeonardS 09:59 18.Prosinac 2017.

    Seks je kao i vi novinari jednom pišete iz potrebe drugi put iz gluposti treči put jer se ne seksate kod kuće ili se seksate kriomice pa pišete da pišete isto kao da se seksate da se seksate ,

  • ursuss 19:04 18.Prosinac 2017.

    Mjesec-dva bez sexa...ha..ha samo mjesec ili dva?? sretni ljudi...

  • crnipojas 12:02 19.Prosinac 2017.

    Jadna ženska. Nema pojma da stari Grci nisu govorili latinski. I k tome da je histera GRČKA riječ, a ne latinska

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.