Life
56512 prikaza

Rad na jahtama superbogataša: Plaća - 7.000 eura na mjesec

Komentari 6 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • CroLuce 11:06 02.Rujan 2018.

    Bas mi ih je ža, za tu lovu liza bi krmu

  • centirion 05:20 02.Rujan 2018.

    Da moraš rintati od jutra do sutra i biti zlostavljan,to je istina! A one priče o novcu! Ma ajte molim vas! Pomorac sam bio 40 godina! Znam jako dobro kako to ide! Sve mi ovo zvuči kao plačeni članak za naivne ovce!

  • maraika 19:16 01.Rujan 2018.

    Kako ne zna što će s novcima????? Oni što kradu imaju više, pa im još nije dosta! Pa novci će joj i te kako trebati kad siđe s jahte!

  • Avatar Tamara Rogic
    pravafreundin 19:06 01.Rujan 2018.

    samo retardirani bogatasi koji se zele hvaliti okolo kupuju jahte jer to je bacanje novca posto ih ne koriste nego par dana godisnje. Svaki pametan unajmi jahtu i kad se izgusta napusti ju nema vise troska oko nje.

  • sk330116 18:00 01.Rujan 2018.

    Bilo bi još ljepše, umjesto ove istine, da napiše koje poslove još dodatno rade i može li zaposlenica imati 45 godina i više?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.