Top News
19665 prikaza

Tuđmanu podvalili: "Mostarski most je pao sam, zbog kiše"

Komentari 5 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • VICTORIA123 03:07 10.Studeni 2017.

    Trebate li zajam? Ili vam je potreban hitni novac kako biste riješili svoje financijske probleme? Nemojte više tražiti jer nudimo zajamčene zajmove uz nisku kamatnu stopu od 2%. Pošaljite nam e-poštu na: (victoriasalgadoloanfirm@gmail.com)

  • nelson 09:36 10.Studeni 2017.

    pao je zbog granate

  • Jugoivo 16:06 16.Studeni 2017.

    Pa dakle, dokrajčile su ga tek, hrvatske granate?! Nije mi Tudjman mio ali ne mislim da je bio tako bedast!

  • Zdenko4792 22:11 17.Studeni 2017.

    Baš sve se zna, nema smisla ponovno "razotkrivanje". Hrvatski tenk je satima (mislim preko 10) uništavao most i kad je izgledalo da će pasti, srušen je ranije postavljenim eksplozivom aktiviranim detonirajućim štapinom ispod rijeke u dužini nekoliko stotina metara,najvjerojatnije od ... prikaži još!d strane Muslimana (vjerojatno da prekinu granatiranje koje je bilo svojevrsna psihička tortura). Sve se lijepo vidi na snimkama, i "vodoskok" od detonirajućeg štapina. Inače most nije imao baš nikakav vojni značaj.

  • PallMall 08:26 10.Studeni 2017.

    VICTORIA123 .....šipu racku victoria.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.