Top News
5362 prikaza

Tromblon na granicu: Slovenci, ne ometajte nas!

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • hrza 08:32 09.Siječanj 2018.

    Nema rješenja bez tromblona.

  • Stephen234 13:36 10.Siječanj 2018.

    Ponuda zajma !!! Mi smo zajam usluga Stephen Williams Dajemo financiranje dugoročnih i kratkoročnih kredita. Nudimo sigurne i povjerljive kredite po vrlo niskoj kamatnoj stopi od 2% godišnje, osobni zajmovi, debt consolidation, poduzetnički kapital, komercijalne zajmove, poslovne zajmove, hipotekarni kreditiiti ... prikaži još!i i krediti za bilo kojeg razloga! Ako ste zainteresirani, ne ustručavajte se kontaktirati nas s informacijama u nastavku e-pošte, kontaktirati stephenswillsloan@gmail.com

  • nogogaz 11:58 09.Siječanj 2018.

    tromblon, su te kupili slovenci, da jim serviraš dokaze, kakvi smo mi barbari? mali nikakvi uništia svaki drugi tenk JNA u vukovaru? a drugi branitelji ništa od njih.... ali kad ovaj put ekspodiraš, dragi troblon, budu žrtve opet samo hrvati. ... prikaži još!ti. Znam da ne kapiraš, zato ćemo malo pricekat, da vidimo dali se varam ja ili će zbog tebe nadrljat cila hrvatska!

  • pustinjak 21:00 14.Siječanj 2018.

    bez veze se sporiti sa slovencima oko talijanske teritorije

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.